GigaFiber kutusu gelmesine rağmen altyapı sorgulamasında çıkmıyor

• Konuyu başlatan ExX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 7B

ExX

Hectopat
Daha fazla  
Apartmanımıza TurkNet GigaFiber kutusu gelmiş. Telefonumun kamerası bulanık olduğu için çekemiyorum. Bu altyapı yapıldı anlamına mı geliyor? Ne zaman interneti kullanabilirim? TurkNet'in sitesi üzerinden altyapı sorgulaması yaptım fakat altyapı yok diye göründü.

Kutu yeni konulduysa eğer aktifleşme süreci var, bir tarih verip kafanızı karıştırmak istemiyorum. Aktifleştiğinde TürkNet abonesiyseniz mesaj veya mail gelebilir değilseniz her gün altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Apartmanımıza TurkNet GigaFiber kutusu gelmiş. Telefonumun kamerası bulanık olduğu için çekemiyorum. Bu altyapı yapıldı anlamına mı geliyor? Ne zaman interneti kullanabilirim? TurkNet'in sitesi üzerinden altyapı sorgulaması yaptım fakat altyapı yok diye göründü.
Merhabalar, öncelikle şimdiden keyifli kullanımlar diliyorum. En kısa sürede altyapınız aktif hale gelir. Kolayca gigafiber'e geçişiniz sağlanır. Ortalama bir süre maalesef paylaşamıyorum.

Sağolun cevaplarınız için teşekkür ederim.
Merhabalar, öncelikle şimdiden keyifli kullanımlar diliyorum. En kısa sürede altyapınız aktif hale gelir. Kolayca gigafiber'e geçişiniz sağlanır. Ortalama bir süre maalesef paylaşamıyorum.
Rahatsız ettiysem özür dilerim fakat GigaFiber altyapı çevremizdeki bazı binalara neredeyse aynı zamanda yapıldı ancak onların kutusu aktifken bizim binadaki kutu hala aktif değil, bir tarih vs. verebilir misiniz? Ayrıca bir sorum olacak, TT'yi aradığımda bana başka operatöre geçişimizde iptal etmemiz gerektiğini söylediler. Başka bir operatörden TurkNet'e geçişte iptal işlemlerini TurkNet mi yapıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı