"GigaFiber, Sadece 3 Ayda Evinizde!" afişi neyi temsil ediyor?

tahasar

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Game Developer
Devamlı internet kesintisi yaşamam dolayısıyla Online işlemlerden destek kaydı oluşturmak için girdim ve ana sayfamda böyle bir banner vardı. Bana özel bir şey mi veya ne demek isteniyor? Verilen tarih de 16 Şubat 2023, geçeli aylar oldu ancak Upload'um bile eski haline getirilmiyor. (14Mbps) ekstra olarak kesintiler yaşıyorum belli dönemlerde art arda 5-6 saniyelik. GigaFiber çalışmaları hakkında bilgi istediğim zaman da hiçbir bilgi verilmiyor. @TurkNet Destek Ayşegül

Benden başkasına da geldi mi geldiyse nasıl gelişmeler oldu merak ettiğim için sizinle paylaşıyorum. Diğer karşılaşanlar da buradan bilgi edinebilirler.

Ekran görüntüsü 2023-07-10 004014.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Devamlı internet kesintisi yaşamam dolayısıyla Online işlemlerden destek kaydı oluşturmak için girdim ve ana sayfamda böyle bir banner vardı. Bana özel bir şey mi veya ne demek isteniyor? Verilen tarih de 16 Şubat 2023, geçeli aylar oldu ancak Upload'um bile eski haline getirilmiyor. (14Mbps) ekstra olarak kesintiler yaşıyorum belli dönemlerde art arda 5-6 saniyelik. GigaFiber çalışmaları hakkında bilgi istediğim zaman da hiçbir bilgi verilmiyor. @TurkNet Destek Ayşegül

Benden başkasına da geldi mi geldiyse nasıl gelişmeler oldu merak ettiğim için sizinle paylaşıyorum. Diğer karşılaşanlar da buradan bilgi edinebilirler.

Eki Görüntüle 1855436
Merhaba, proje ekiplerimiz çalışma yapılan bölgeler için bu şekilde bilgilendirmeleri sağlıyor. Net kontrol edebilmem için kayıt numaranızı iletir misiniz? Hizmetinize ulaşıp adresi proje ekiplerine yönlendireceğim.

Merhaba, proje ekiplerimiz çalışma yapılan bölgeler için bu şekilde bilgilendirmeleri sağlıyor. Net kontrol edebilmem için kayıt numaranızı iletir misiniz? Hizmetinize ulaşıp adresi proje ekiplerine yönlendireceğim.

Kayıt numarasından kastınızı bana atanan kullanıcı adı olarak anladım, yanlışsam düzeltin.

2606654data şeklinde.

Kayıt numarasından kastınızı bana atanan kullanıcı adı olarak anladım, yanlışsam düzeltin.

2606654data şeklinde.
Merhaba, sık sık kesinti yaşamnız ile ilgili ekiplerimiz kontrolleri devam ettirmektedir. Sizden istenilen testi yaparak ekiplerimiz ile kayıt üzerinden paylaşmanızı rica ederim.

Merhaba, sık sık kesinti yaşamnız ile ilgili ekiplerimiz kontrolleri devam ettirmektedir. Sizden istenilen testi yaparak ekiplerimiz ile kayıt üzerinden paylaşmanızı rica ederim.

O konuda destek kaydım mevcut verdiğim bilgilere pek inanılmasa da. Ancak bu konu daha çok GigaFiber çalışması hakkında.

Bu afiş ile kullanıcının ne anlaması gerekiyor, afişte verilen tarih neyi ifade ediyor(aylar öncesinden bir tarih), çalışmalar başladı mı, çalışmalar bitti mi şeklinde sorulara bilgi verilmesi gerekiyor.

GigaFiber çalışmaları gelen taleplere göre değişiklik gösterdiği için net bölge ve tarih bilgisi iletemiyorum ancak adresiniz sorgulama yapacağım. 65420892 numaralı kaydınızı oluşturup proje ekipleri ile paylaştım. Adresiniz için bilgi geldiği zaman size ileteceğim.

GigaFiber çalışmaları gelen taleplere göre değişiklik gösterdiği için net bölge ve tarih bilgisi iletemiyorum ancak adresiniz sorgulama yapacağım. 65420892 numaralı kaydınızı oluşturup proje ekipleri ile paylaştım. Adresiniz için bilgi geldiği zaman size ileteceğim.

Selam, bir bilgi verildi mi?

Devamlı internet kesintisi yaşamam dolayısıyla Online işlemlerden destek kaydı oluşturmak için girdim ve ana sayfamda böyle bir banner vardı. Bana özel bir şey mi veya ne demek isteniyor? Verilen tarih de 16 şubat 2023, geçeli aylar oldu ancak Upload'um bile eski haline getirilmiyor. (14Mbps) ekstra olarak kesintiler yaşıyorum belli dönemlerde art arda 5-6 saniyelik. GigaFiber çalışmaları hakkında bilgi istediğim zaman da hiçbir bilgi verilmiyor. @TurkNet Destek Ayşegül

Eki Görüntüle 1855436

Hocam merak ettim fiber geldi mi? Geldiyse bu yazıdan ne kadar sonra geldi Sitede bizde de 16 subat 2023 yazıyor. Sene geçti halbulki

Hocam merak ettim fiber geldi mi? Geldiyse bu yazıdan ne kadar sonra geldi Sitede bizde de 16 subat 2023 yazıyor. Sene geçti halbulki.

Birkaç gün önce GigaFiber istiyorum üzerinden bakıldığında altyapı durumumda "GigaFiber bölgesindesiniz" şeklinde belirtiyor artık. Ben elle tutulur bir gelişme göremedim mahallemde şu ana kadar. Bundan önce de 20-22 hafta içerisinde sizinle ibaresi vardı. Dün destek kaydı açıp GigaFiber bölgesinde gözüküyorum diye sordum. 20-22 hafta içerisinde vs. tarzında cevap aldım tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı