GigaFiber TurkNet'e geçilir mi?

Geçmemen hata, eğer öyle bir altyapın varsa düşünmeden geç kesinti şu ana kadar yaşamadım. Müşteri hizmetleri ilgili değil diyorlar genelde ama sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Yani şimdi gördüm yanıtlarınızı Ekim'de bitecek yani ön yargım var yok değil binada siyah bir kutu var TT beni aradı taahhüdünüz bitiyor diye falan paket önerdi 34Mbps için 160 TL dedi bende istemiyor TurkNet geçeceğim 1000MBPS için 140 TL dedim altyapınız desteklemiyor dedi şimdi o siyah kutu sadece TurkNet'e ait değil mi sorun yaşamam evde çalışıyorum çünkü net kesintisi olursa maaştan gider.

Yani şimdi gördüm yanıtlarınızı Ekim'de bitecek yani ön yargım var yok değil binada siyah bir kutu var TT beni aradı taahhüdünüz bitiyor diye falan paket önerdi 34Mbps için 160 TL dedi bende istemiyor TurkNet geçeceğim 1000MBPS için 140 TL dedim altyapınız desteklemiyor dedi şimdi o siyah kutu sadece TurkNet'e ait değil mi sorun yaşamam evde çalışıyorum çünkü net kesintisi olursa maaştan gider.

Gigafiber sorgulama buradan sorgulayın. TT TurkNet bilerekten desteklemiyor demiş olabilir emin olmak için şuradan kontrol edin. Kesinti nadir oluyor.

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom taahhüdüm bitecek ve binama siyah kutu bağlı, GigaFiber kısaca biliyorsunuzdur. Sizce geçilir mi TurkNet'e? Evde müşteri hizmetleri olarak çalışıyorum, internette kesinlikle kopma ya da internet kesintisi olmamalı ve onların müşteri hizmetleri nasıl ilgililer mi?

Ne kadara kiraya verirsin :D saçmalama hemen geç.

@TurkNet Destek Ayşegül 1 haftadır kuruluma gelen yok hep acile aldık diye oyalıyorlar TT'den tahaatüm bitecek sırf buyüzden soğuma geldi yardım rica ediyorum bu hafta kurulması lazım homeoffice çalışıyorum çünkü.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.

Geri
Yukarı