GigaFiber TurkNet'e geçilir mi?

Gigafibere geçebilirsen geçilirde, geçemiyorsun 😂 27 gündür kurulum bekliyorum ama ne gelen var ne giden

Ben bunu her gün çağrı merkezinizle yapıyorum başka bir çözüm yok mu yarın iptal edeceğim kimseyede tavsiye etmiyorum.
Hep de bu cevap ama bir ilerleme olmuyor aynen 😂

Gigafibere geçebilirsen geçilirde, geçemiyorsun 😂 27 gündür kurulum bekliyorum ama ne gelen var ne giden

Hep de bu cevap ama bir ilerleme olmuyor aynen 😂
Destek kaydı numaranızı iletebilir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olacağım 🙏

Bakalım hocam daha bu saat oldu haber yok en geç 6 ya kadar çalışıyorlarmış.
Özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletmeniz durumunda size yardımcı olacağım 🙏

Bakalım hocam daha bu saat oldu haber yok en geç 6 ya kadar çalışıyorlarmış.

Adınıza sevindim hocam. Darısı başımıza artık 2 ay sonra mı kurarlar 3 ay sonra mı görücez 😃
Çok yoğun çalışıyolar ya yazık canlarım benim dogalgaz borusunu kılavuz diye kullanıp eve kadar incecik kabloyu dışarıdan çekip gidiyorlar maksimum 15 dakika bu bahsettiğim işlem sizde ardından Allahım ne olur biri geçerken basmasın kabloma veya biri kapısının önüne ayakkabısını çöpünü koyarken koparmasın internetim gitmesin diye 940 mb interneti diken üstünde kullanıyorsun kurulum içinde şanslıysan 15 gün (verdikleri süre en fazla 5 iş günü) değilsen 1-2 ay beklersin

Destek kaydı numaranızı iletebilir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olacağım 🙏

Özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletmeniz durumunda size yardımcı olacağım 🙏
56372155 dünde aldınız ama dönüş yapmadınız.
Çok yoğun çalışıyolar ya yazık canlarım benim dogalgaz borusunu kılavuz diye kullanıp eve kadar incecik kabloyu dışarıdan çekip gidiyorlar maksimum 15 dakika bu bahsettiğim işlem sizde ardından Allahım ne olur biri geçerken basmasın kabloma veya biri kapısının önüne ayakkabısını çöpünü koyarken koparmasın internetim gitmesin diye 940 mb interneti diken üstünde kullanıyorsun kurulum içinde şanslıysan 15 gün (verdikleri süre en fazla 5 iş günü) değilsen 1-2 ay beklersin
Sorma hocam ne denir ki artık heves falan kalmadı. 28 günde kurulum yapamamak en kibar tabirle komik yani

Geri
Yukarı