GigaFiber Wi-Fi hızı nasıl arttırılır?

Redboi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normal 2.4GHz'den 80 download değerlerini alıyorum. Modemin yanında olmama rağmen 5GHz'de hiçbir telefonda gözükmüyor. GPON'dan gelen nedense onu halledemedim. Bu Wi-Fi hızını nasıl düzeltebilirim? Modemin yanında olmama rağmen aldığım değerler fazlasıyla düşük. Evde kullanan çok o yüzden GigaFiber'i aldım fakat Wi-Fi sorunu sıkıntı yaratıyor evde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet ise onların verdiği modemde 2.4ghz ile 5 ghzyi aynı wifi üzerinden veriyor o yüzden görünmüyor olabilir
arayüze baktım ayrı ayrı veriyor daha sonra ikisini birleştirdim aynı wifi üzerinden vermesi için yine bir işe yaramadı benim üst katta da akrabalarım var onlarda wifiye erişmek istiyo ama sıfır çekiyor router alsam da bir işe yarar mı bilmiyorum bizde kimsede 5ghz destekleyen telefon yok maalesef
5ghz destekleyen tek telefon var fakat onlada modemin yanında çok düşük rakamları görüyorum 200 300 arası farklı bi yere geçince 100lere düşüyor hızlıca

Arkadaşlar normal 2.4GHz'den 80 download değerlerini alıyorum. Modemin yanında olmama rağmen 5GHz'de hiçbir telefonda gözükmüyor. GPON'dan gelen nedense onu halledemedim. Bu Wi-Fi hızını nasıl düzeltebilirim? Modemin yanında olmama rağmen aldığım değerler fazlasıyla düşük. Evde kullanan çok o yüzden GigaFiber'i aldım fakat Wi-Fi sorunu sıkıntı yaratıyor evde.
Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Uzmanımız kontrol ederek sorunu çözümleyecektir 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı