Gimbal önerisi

Yani bunu buradan anlatmam biraz zor ama, gayet iyi bir açısı oluyor. Tripodu fazlaca yükseltip, gimbalı takıyorum. Sonra dediğim gibi biraz Zoom yaparak tripodun ayaklarının gözükmemesini sağlıyorum. Yalnız sırf bu amaçla kullanacaksan gimbal almak biraz gereksiz gibi. Monopod tarzında aparatlar vardı, onlardan almak da iş görebilir. Bulursam linkini bırakırım.

Atarsanız sevinirim.

Atarsanız sevinirim.

Hocam bu tarz bir şey de işinizi görecektir zannımca.

@349398 hocam dji osmo Mobile ürününün boyunu nasıl yükseltiyorsunuz?
Hocam onun boyunu değil, tripodu yükseltiyorum. Normal bir tripod düşünün, onu yükseltiyorum, sonra tripoda gimbalı takıyorum. Biraz zoom yapınca kadrajda tripodun ayaklaro gözükmemiş oluyor.

Hocam sanırım tam sizlik bir ürün buldum: Zhiyun XS. Bu ürün Osmo Mobile gibi 3 akslı değil, 2 akslı. Yani bu da bir gimbal sayılır ama Osmo Mobile kadar iyi değil. Bu Zhiyun XS'i selfie çubuğu gibi uzatabiliyorsunuz, bu da sizin işinize yarayacaktır. Bu ürünü bir araştırın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam onun boyunu değil, tripodu yükseltiyorum. Normal bir tripod düşünün, onu yükseltiyorum, sonra tripoda gimbalı takıyorum. Biraz Zoom yapınca kadrajda tripodun ayaklaro gözükmemiş oluyor.

Hocam sanırım tam sizlik bir ürün buldum: Zhiyun XS. Bu ürün osmo Mobile gibi 3 akslı değil, 2 akslı. Yani bu da bir gimbal sayılır ama osmo Mobile kadar iyi değil. Bu zhiyun XS'i selfie çubuğu gibi uzatabiliyorsunuz, bu da sizin işinize yarayacaktır. Bu ürünü bir araştırın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herhangi bir tripoda taksam olur mu?
Yardımlarınız için teşekkürler. Ürünü araştıracağım.
Bu arada aks nedir tam olarak?

Attığınız modeli alacağım herhalde. 26cm’ye kadar boyu uzuyor.
Bence de onu almanız iyi bir tercih olur hocam. Kendisi uzadığı için hem kolay olur, hem de fiyatı diğerlerine göre daha uygun. Bir de şu videoyu bırakıyorum, videoyu ne kadar stabilize ettiğini görebilirsiniz:

Geri
Yukarı