Giovanni Guidetti'nin Filenin Sultanları ile yolları ayrıldı!

Makaleler
15
Olması gereken bir ayrılıktı, herkesin yeter artık dediği bir adamdı. Ben yemin ederim Allah'a şükür dedim açık söylemem gerekirse :)

Bir koçta kazanma ruhu yoksa o ruhu oyuncularına aşılayamıyorsa oyuncularda da kazanma ruhu olmaz.
Guidetti ile yollar resmen ayrıldı.

Yerine gelecek ismin ise şu an İtalya Milli Takımı'nı çalıştıran Santarelli Davide Mazzanti olacağı konuşuluyor.

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 2 seneden beridir hep bu adam gitsin diye içimden geçiriyordum.
Gitmeliydi artık, o eski hocalığını yapamıyordu.

Bir de Vakıfbank'ta daha iyi performansı vardı istediği oyuncuyu alıyordu.
Milli takımları herhalde böyle işler sanıyor bu adam :)

Yalnız bu arada Santarelli gelirse bayağı iyi performans gösterebiliriz.
Bildiğiniz üzere bu adam gerçekten çok iyi bir teknik direktör.
Oyuncularıyla ilişkileri anlamında da iyi.

Türk takımlarına emeklilik için gelip yatarak maaş alan yabancı futbolcular> Giovanni.
Abarttınız epey, Gio Türk voleybolunda hem millî hem kulüp düzeyinde önemli başarılar elde etmiş bir antrenör.
Olması gereken bir ayrılıktı, herkesin yeter artık dediği bir adamdı. Ben yemin ederim Allah'a şükür dedim açık söylemem gerekirse :)

Bir koçta kazanma ruhu yoksa o ruhu oyuncularına aşılayamıyorsa oyuncularda da kazanma ruhu olmaz.
Guidetti ile yollar resmen ayrıldı.

Yerine gelecek ismin ise şu an İtalya Milli Takımı'nı çalıştıran Davide Santarelli olacağı konuşuluyor.

Daniele Santarelli değildir o Davide Mazzanti'dir umarım.

Valla hocam aldığım sitede böyle yazdılar ama yanlış yazdıklarına eminim, sonradan isim düzelttim.

Düzeltiyorum.

Arkadaşlar yaşadık :) Davide Mazzanti ismi geçiyor :)
Bu adam neyine gelecek Türkiye'ye onu da çözemedim İtalya gibi başarılı bir ekip varken. Yani karısı falan Türk de değil. Parasını İtalya'ya göre fazla mı veriyoruz acaba?

Geri
Yukarı