Girdap Operasyonu 130 liraya değer mi?

Operasyon da yıldız kasıp skin alabiliyoruz onu biliyorum da her görev yaptığımız da görev sonu herhangi bir eşya mı düşüyor?

Arkadaşlar, bugün gelen güncelleme ile operation riptide bileti 130TL'den satılıyor. Hiç bilet sahibi olmadım. Yıllar önce Hydra operasyonu almıştım ama o hesabı sattım. Uzun süre oynamadığımdan oyunu unuttum. Nasıl bir şeydi?

Gelelim asıl konuya. 130TL vereceğim ama bana geri 70TL ve üzeri getiri sağlar mı? Elbette şans işi ama merakımdan soruyorum. Almaya değer mi?

Kardeşim bir önceki operasyonu fulledım bütün görevleri bitirdikten sonra son hafta alırsan fiyat 30 lira maksimum düşer bir önceki operasyonda oyle oldu ama en son alırsan arada hediyelik verdiği ürünleri alamamış olursun yani tavsiyem al.

Görev yaptığımız zaman, görevi tamamladığımızda oyun sonu drop düşüyor mu? MM'de maç bittikten sonra kasa, skin düşmesi gibi?

Öncelikle geçen operasyondaki durumları aktarmak gerekirse operasyon kasan insanlar operasyon kasalarını anlık sattıkları için steam pazarı sürekli çöküyordu diğer işlemler aksıyordu operasyon bitimine 1.5 ay kala Valve bir güncelleme ile oyun içinden elde edilen eşyalara 1 hafta takas pazar banı koyma kararı aldı. Sonraki aylarda yeni operasyon geldiğinde de bu devam etti. 2. olarak operasyon prime bulunmayan hesaplarda da kasılıyor risk alıp bilet atmıştım ve sonuç evet prime bulunmayan hesaplarda da operasyon kasılabiliyor sorusu olan sorsun cevaplamaya çalışırım

Yeni konular

Geri
Yukarı