Girdap operasyonu nasıl kâr ettirir?

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bu girdap görevleri varya 7 8 hafta yazıyor güzel silah alabilmem için hepsini bitirip bir de 130 lira galiba ondan mı almam lazım güzel silah çıkması veya kâr ettirmesi için? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bu girdap görevleri varya 7 8 hafta yazıyor güzel silah alabilmem için hepsini bitirip bir de 130 lira galiba ondan mı almam lazım güzel silah çıkması veya kâr ettirmesi için? Yardımcı olursanız sevinirim.

Araştırmanız lazım kendinizi geliştirin bilgili bir kimsenin size yardım edeceğini sanmam.

Araştırmanız lazım kendinizi geliştirin bilgili bir kimsenin size yardım edeceğini sanmam.
Ne alaka devlet sırrı mı bu sanki :D
Toplam 100 yıldızın oluyor. En kârlı ve garanti kazanç yolu kasa almak.

İlk görevlerde kasalar 10-12 arası satıldı. 20-30 satanlar da oldu onları saymıyorum... Şimdi kasa fiyatı 5-6 tl arası.. 100 tane yıldızdan 50 kasa alırsınız.. hepsini düzenli satsanız en kötü ortalama da 3 tl olsa 150 TL niz olur... ki ortalaması 5 olanlar da vardır.. o da 250 tl eder.

Ekim'de aldım operasyonu, kasalar 7 liraydı o zaman. Parasını çıkarttım ama laptop bozuldu, görev yapamıyorum şu anda.

Geri
Yukarı