Giresun'da bilgisayar montajı yapan mekan var mı?

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 820

Lnx

Hectopat
Toplama sistem almak istiyorum hazır sistemler fazla pahalı ama kendim montaj yapabileceğimi sanmıyorum. Giresun'da montaj yaptırtabileceğim bir yer var mıdır? (İnternet kafe değil.)

Giresun/Merkez

Son düzenleme:
Vatan Bilgisayar'a toplattirabilirsiniz diye düşünüyorum. Dikkat edin parçalarınızı dızlamasınlar 😁

Büyük mağaza olarak Vatan öneririm. Bazenleri kaliteli indirimleri oluyor. İndirim dışında kesinlikle çok pahalı.
Bütçeniz nedir?

Uygun sistemler olabiliyor da o yüzden dedim.
Şimdiden hayırlı olsun.
Herkes Vatan çok fahiş fiyatlara satıyor diyor ama zaten alacağım parçalar hazır.
Teşekkürler.

Teşekkürler şu an baktım konumu gayet uygun bir yerde kolayca ulaşabilirim.

Herkes Vatan çok fahiş fiyatlara satıyor diyor ama zaten alacağım parçalar hazır.
Teşekkürler.

Teşekkürler şu an baktım konumu gayet uygun bir yerde kolayca ulaşabilirim.
Giresun'u biliyorsanız G-City'nin sağ tarafında Endüstri Meslek Lisesi karşısında kalıyor. Genel olarak notebook ile ilgili donanım arızalarını çözüyorlar ancak bilgi konusunda kesinlikle önereceğim tek yer.

Giresun'u biliyorsanız g-City'nin sağ tarafında endüstri meslek lisesi karşısında kalıyor. Genel olarak notebook ile ilgili donanım arızalarını çözüyorlar ancak bilgi konusunda kesinlikle önereceğim tek yer.

Sıfırdan bilgisayar montajı yapıyorlardır değil mi ve ücretini biliyorsanız söyler misiniz? Evet G-City'yi biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan bilgisayar montajı yapıyorlardır değil mi ve ücretini biliyorsanız söyler misiniz? Evet G-City'yi biliyorum.
Genelde çok yoğunlar ancak rica edip durumu anlatırsanız yardımcı olurlar. Fiyatı hakkında birşey söyleyemem. Yanlış yönlendirmiş olurum.

Geri
Yukarı