Giresun'da yapılan miting

Gerçekten herkeste artık bir bıkkınlık var. Artık konuşarak ağızları kurumuş gibi, konuş yine aynı bıktık gibi bir düşünce var genel kesimde.

ir de büyükler Corona kapsın ölsün AKP'nin oyları gitsin diye düşünüyorlar Z kuşağı kalsın diyorlar 😆 🤣 😆 😆 🤣 gerçekten yazık size.
Tekrar ağzımı açtırtma benim daha dün atıştım senle. Ben orda AKP'li oldukları için öyle demedim hatta başka bir konuda da zorunlu olmayıp başka amaçlarla dışarı çıkanlara hiç üzülmüyorum dedim. Dünkü laflar yetmedi herhalde uğraşma benle. Gerçi Tofaş ile başka markaları karşılaştıran adamdan ne beklersin ki.

Tekrar ağzımı açtırtma benim daha dün atıştım senle. Ben orda AKP'li oldukları için öyle demedim hatta başka bir konuda da zorunlu olmayıp başka amaçlarla dışarı çıkanlara hiç üzülmüyorum dedim. Dünkü laflar yetmedi herhalde uğraşma benle. Gerçi Tofaş ile başka markaları karşılaştıran adamdan ne beklersin ki.
Neden karşılaştıramazmışım? İkisi de araba değil mi? Sen altın musluk ile 10 TL'lik musluğu karşılaştırırken bir şey olmuyordu?

Yeni konular

Geri
Yukarı