Girilen Ürünlerin Toplam Fiyatlarını ve Ürünleri Bana Ulaştıracak Kod

Umut Özdemir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar internet üzerinden ersağ ürünü satışı yapmak istiyoruz. Siteyi az çok kodlayabilirim fakar ufak tefek sorunlarım var. Örneğin 28 liralık ürün siparişi verdi ve toplam tutarınız diye bir ekran gelicek bunu nasıl yaparım? Ayrıcada girilen ürünler bana mailto: aracılıüıyla gelirmi form olurşturarak? Yoksa bi veri tabanı falanmı oluşturmam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Kullanıcının sepete eklediği ürün adı, miktar ve fiyatlarını session üzerinde depolayacaksın. Sonuç sayfasına geldiğinde session içerisindeki verileri okutup sepetindeki ürünleri gösterdikten sonra, fiyat ve adetleri çarpıp tolayıp toplam fiyatı göstereceksin.
Siparişi tamamla dediğinde phpmailer uygulamasıyla eposta göndermen gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işime yarar değilmi?

Evet, session mantığını anlatıyor. Daha sonra phpmailer kullanımını incelediğinizde tamamdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı