Giriş hareketleri gözükmüyor

iamyaarenn

Hectopat
Merhaba,

İnternet hızımı ölçmek için speedtest.com'a giriyorum. Benim konumum dışında farklı bir konum gösteriyor. Bu aynı şekilde Instagram ve Google'da da oluyor. Ayarlardan giriş hareketlerine girince konumum dışında bir yer gözüküyor. Ama aslında o gün ve saat içinde ben girdim buna eminim.

Bunun sebebini bilenler yazarsa sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@iamyaarenn konum Türkiye içinde mi görünüyor? Eğer Türkiye içindeyse bence İnternet servis sağlayıcınızı arayıp sorabilirsin. Onlar size bilgi verir diye düşünüyorum. Türkiye dışında olsa aklıma VPN gelmişti ama değil sanırım.
İnternette de bununla ilgili birşey bulamadım vaktim biraz dar olduğu için.
Yaptığınız gelişmelerin sonucuda paylaşırsanız bu sorunu yaşayan başka kişiler sizin konunuzdan yardım alabilirler.

@Alpaslan64 konum Türkiye içinde gözüküyor. VPN vb. kullanmıyorum. DNS de değiştirmedim(alakalı mı bilmiyorum.) Ama sürekli farklı bir yerde gözüküyor. Acaba şöyle mi; mesela ben ege bölgesinde yaşıyorum diyelim. Oranın merkezi sunucusunu kullanıp İzmir mi diyor. Ya da farklı bir şey mi?

Bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Yaptığınız cevaplar benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler...

@Alpaslan64 konum Türkiye içinde gözüküyor. VPN vb. kullanmıyorum. DNS de değiştirmedim(alakalı mı bilmiyorum.) Ama sürekli farklı bir yerde gözüküyor. Acaba şöyle mi; mesela ben ege bölgesinde yaşıyorum diyelim. Oranın merkezi sunucusunu kullanıp İzmir mi diyor. Ya da farklı bir şey mi?

Bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Yaptığınız cevaplar benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler...
Dediğiniz olabilir ama bende olmuyor. Hangi şehirde yaşadıysam konumum orası görünüyor. Bence farklı bir şey. Ama hala bilemedim. :)

Geri
Yukarı