Satılık Giriş seviye bakımlı sistem

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Sistem Burada Technopat üyelerine komple sistem 550 TL(Tekli satış fiyatları farklıdır). Sistemi okumaya üşenenler için:

ASUS P5G41C ML-X DDR2-DDR3 combo anakart. (Satıldı)
Intel Xeon E5420 2.50 GHz 12 MB önbellek işlemci.(Satıldı)
4x2 8 GB DDR3 RAM.(Kingston ve Hynix markada ikisi bir arada 0 sorun ile çalışıyor)(Satıldı)
Cooler Master CM sphere komple bakır 775 pin hava soğutma.(100 TL)
FSP 350-60 mdn güç kaynağı (güç konnektörü istemeyen GTX 1650 modellerine kadar sorunsuz çalışır) (Satıldı)

Tekli satışta da ufak da olsa pazarlık payı vardır.

Anakart+RAM+işlemci+Soğutucu set halinde istemiş olduğum fiyat 500TL'dir. Örnek olarak GTX 750 Ti veya RX 460 ekran kartı ve SSD ile güzel bir set yapabilirsiniz. GTX 1050 Ti ile kullandım. Forza Horizon 4'den tutun The Witcher 3'e kadar bu sistemde oynadım. Satma sebebim DDR4'e geçmiş olmam. İsteğe göre çalışır halde video atabilirim fakat ekran kartımı sattığım için büyük ihtimalle Windows yükleme ekranındayken reset atar. Anakart BIOS da Windows 10 Pro X64 Key gömülü sanırsam. İşlemci sıcaklıkları boşta 35-40 yükte 60 derece civarında. Gördüğüm en yüksek sıcaklık 75 derece civarıdır herhalde. Geçen yıl Cooler Master termal macun sürmüştüm. Hala işlevini sorunsuz yerine getiriyor. Tekliflere göre ürünleri tekli de satabilirim.

Son düzenleme:
İşlemci, anakart ve RAM olarak 3'lü şekilde satmayı düşünür müsünüz; düşünürseniz fiyatınız ne olur?

Hocam yanında soğutucuyu da istiyor iseniz 700'e veririm. Soğutucusuz da 650 düşünürüm. Bunlar benim aklımdaki fiyatlar. Teklifiniz var ise yardımcı olmaya çalışırım.

Sarı sitede i5 660 4 GB RAM DDR3 anakart kitini 1100 liraya satıyorlar eleştiriye açığım ama fiyatı abartmadığımı düşünüyorum.
Fakat şöyle de bir durum var: Sattığınız parçaları tek tek ikinci elden toplasak 500TL gibi bir fiyata getirebiliriz. 250-300TL anakart, 150TL RAM, 100-150TL de işlemci için fiyat biçilebilir ki Aliexpress’ten alınsa daha da ucuza gelir diye düşünüyorum.

Fakat şöyle de bir durum var: Sattığınız parçaları tek tek ikinci elden toplasak 500TL gibi bir fiyata getirebiliriz. 250-300TL anakart, 150TL RAM, 100-150TL de işlemci için fiyat biçilebilir ki AliExpress'ten alınsa daha da ucuza gelir diye düşünüyorum.
Başka bir ikinci el forumunda i5 4460 Setini 700TL'ye satıyor arkadaş ve iki gündür ilanda. Yine aynı set 900TL'ye satıldı geçen hafta. Verdiğiniz fiyata satılacağını sanmıyorum ama son karar sizin tabii. İyi satışlar dilerim.

Peki hocam doğrudur problem yok sizin teklifiniz nedir? O kadar ciddi araştırmadan koydum yardımcı olabileceğimi söyledim.

Ben 400-500TL civarında Windows 10 çalıştırmalık bir PC arayışındaydım, bu nedenle sordum. Fiyatı kendiniz belirlemeniz daha iyi olur.

Anakart+RAM+İşlemci+Kule tipi soğutucu 500 TL sizin için de uygunsa verebilirim. Keşke hiç uğraşmasak ben size istediğiniz fiyattan hemen verebilsem fakat bende sağda solda bulabildiğim kadar uygun fiyatlı APU işlemci arıyorum. Dediğim gibi eleştiri benim için baltalama değil ve dediklerinizde haklısınız. Ciddi düşünüyorsanız ilandaki adresten yazabilirsiniz.

Sadece güç kaynağını ne kadara satarsınız :).

Yeni konular

Geri
Yukarı