Giriş yapılan gmail adresi farklı hesaba yönlendiriyor

zeldany

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Google'ın mail hizmeti mail oluştururken koyduğunuz noktaları görmüyor diye biliyorum. O yüzden sadece noktanın konumu değişiyorsa bir sorun yok.

Eğer kelime değiştiği halde aynı maile atıyor veya iki hesabın da posta kutusu senkron değilse Google destek ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Ben mail hesabımı oluştururken ismim ve soyismim arasında nokta yoktu, fakat nokta koyarak da, noktasız da giriş yapabiliyorum. Nokta konusunda biraz sorunu var Gmail'in.

Her şey iyi hoş fakat benim diğer e-maile erişmem için noktayı algılaması lazım. Hesap kurtarmaya çalışıyorum biraz karışık bir durum hep aynı maile atıyor.

Her şey iyi hoş fakat benim diğer e-maile erişmem için noktayı algılaması lazım. Hesap kurtarmaya çalışıyorum biraz karışık bir durum hep aynı maile atıyor.

Sadece nokta yerinin farkıyla 2 hesap nasıl açtınız ki? Kayıt olurken bu hesap zaten var demesi lazımdı, çünkü noktayı Google görmüyor.

Tek hesap kullanmış olma ihtimaliniz var mı eski maillerinizi vs kontrol edin yoksa destek ile iletişime geçin.

Sadece nokta yerinin farkıyla 2 hesap nasıl açtınız ki? Kayıt olurken bu hesap zaten var demesi lazımdı, çünkü noktayı Google görmüyor.

Tek hesap kullanmış olma ihtimaliniz var mı eski maillerinizi vs kontrol edin yoksa destek ile iletişime geçin.
Aslında şöyle, eski Steam hesabımı bulmaya çalışıyorum ve sansürlü gözüküyor mail adresi, gözüken adreste de nokta var, girdiğim adresten farklı bir adreste aklıma gelmiyor. O yüzden onu zorluyorum.

Aslında şöyle, eski Steam hesabımı bulmaya çalışıyorum ve sansürlü gözüküyor mail adresi, gözüken adreste de nokta var, girdiğim adresten farklı bir adreste aklıma gelmiyor. O yüzden onu zorluyorum.

Hocam örnek vermek gerekirse, ben [email protected] a mail atarsam attığım mail, [email protected] a gelecek. Yani ilk açtığınız mail adresi neyse sistemde o kayıtlı ve diğer tüm noktalı mailler oraya yönlendirilir.

Geri
Yukarı