Giriş yapılmayan sitelere nasıl girilir?

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhaba. Kardeşime bilgisayarı emanet ettim, geldiğimde bazı sitelere uygunsuz kelimeler yazıyordu. Şu an sitelerden hiçbirine giriş yapamıyorum, o sitelere nasıl giriş yapabilirim? Modemi resetlersem işe yarar mı?

Not: Siteler +18 siteler değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer site bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından kapatıldıysa VPN'siz giriş yapamazsınız.

Yapılabilir hocam. İlla VPN kullanmaya gerek yok (Google için ) hiç eklenti veya program kullanmadan ben girebiliyorum. Şu şekilde;
Google'den “google çeviri “ diye aratıyoruz. Sonra gösterdiğim yere tıklıyoruz.

1617088988829.png

Google çeviride aç dedikten sonra, çeviri yerine istediğimiz sitenin linkini yazıyoruz. Ve tıklıyoruz.

1617089100831.png

Bu kadar. Bu şekilde giremeyeceğimiz site yok. Nedeni ise Google 3. taraf uygulamaları yüzünden bunu engelleyemiyor. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

Yapılabilir hocam. İlla VPN kullanmaya gerek yok (Google için ) hiç eklenti veya program kullanmadan ben girebiliyorum. Şu şekilde;

Eki Görüntüle 948181

Google çeviride aç dedikten sonra, çeviri yerine istediğimiz sitenin linkini yazıyoruz. Ve tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 948185

Bu kadar. Bu şekilde giremeyeceğimiz site yok. Nedeni ise Google 3. taraf uygulamaları yüzünden bunu engelleyemiyor. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.
Sen iyi bir hackersın bro :D.

Eki Görüntüle 948181

Eki Görüntüle 948185

Edit:Malum sitelere giremedi, açılması uzun mu sürüyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı