Girişi olmayan laptopa kablolu internet takmak

legendnoobe

Hectopat
Yer
windows
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Arkadaşlar ben kablolu internet girişi olmayan laptobuma kablolu internet takmak istiyorum. Bunun bir aparatı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bilgisayarınız eskiyse express card yuvası var olabilir. Bu yuva adaptörle yüksek hızlı bir ethernet portuna sahip olabilirsiniz.. Adaptör şu şekilde.

Dosya Ekleri

• delock-gigabit-ethernet-expresscard-adapter-1000-mbits-network-k__1549580586570963.jpg
    delock-gigabit-ethernet-expresscard-adapter-1000-mbits-network-k__1549580586570963.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 27
Ben bundan aldım 1 yıldır kullanıyorum 100 Mbps hızı kayıpsız veriyor. Driver falan da gerek yok tak çalıştır modelinde.

Ben bundan aldım 1 yıldır kullanıyorum 100 Mbps hızı kayıpsız veriyor. Driver falan da gerek yok tak çalıştır modelinde.

Kardeşim ürünü açtım baktım windows 10 desteği görünmüyor. Windows 10 pro var destekler değil mi ? Birde üründen hale memmunmusun ? Benim aldığım hız 35 mbps şuanda kablosuzda 32 33 leri görüyorum modem yanında iken ama dalgalanmalar oluyor bazen. Dalgalanma sorunu gider değil mi?

Kardeşim ürünü açtım baktım windows 10 desteği görünmüyor. Windows 10 pro var destekler değil mi ? Birde üründen hale memmunmusun ? Benim aldığım hız 35 mbps şuanda kablosuzda 32 33 leri görüyorum modem yanında iken ama dalgalanmalar oluyor bazen. Dalgalanma sorunu gider değil mi?
Ben Windows 10 pro sürümünde kullanıyorum. Memnunum genel olarak.

Geri
Yukarı