Girişimci fikirlerinizi paylaşın

Makaleler
9
Yer
Detroit
Bu konuda aklınızda bulunan girişimcilik fikrinizi paylaşın. Girişimcilikten kastım, şu anda henüz mevcut olmayan ancak eğer hayata geçirilirse belki patlayabilecek bir fikir. Örnek olarak Yemeksepeti olabilir, önceden paket servis yapmak isteyenler bir kuryeciyi işe alması gerekirken şimdi artık Yemeksepeti veya Getir'e kaydolması yetebiliyor.

Bu konuda aklınızda bulunan girişimcilik fikrinizi paylaşın. Girişimcilikten kastım, şu anda henüz mevcut olmayan ancak eğer hayata geçirilirse belki patlayabilecek bir fikir. Örnek olarak Yemeksepeti olabilir, önceden paket servis yapmak isteyenler bir kuryeciyi işe alması gerekirken şimdi artık Yemeksepeti veya Getir'e kaydolması yetebiliyor.

Bilsek sana söyler miyiz?

Paylaşayım da sen yap demi
Bende de yapacak para var demi?

Fikrimi paylaşayım. Örneğin bankaya para yatırmak isteyen insanlar evinden çıkıp ATM veya bankaya gitmek zorunda. Bunun yerine bir sistem kurulsa, motosikletli kuryeler eve gelip paramızı bizim yerine yatırsa güzel olmaz mıydı? Tabii güvenlik sıkıntısı için bir çeşit doğrulama sistemi de çıkarılmalı.

Neden girişimci bir fikir istiyorsunuz?
Öylesine fikirlerimizi burada paylaşalım istedim. Adı üstünde "Konu Dışı" bir konu.

Forumda herkes zeka küpü maşallah herkesin çok girişimci daha önce yapılmayan fikirleri varda söylemiyorlar sanki.

Geri
Yukarı