Girişimci iş fikri

Mehmet Güldibi

Centipat
Daha fazla  
Beyler bayanlar buraya toplanın bir akıl fırtınası yapalım.

Simdi benim girişimcilik dersinde final sınavım inovatif bir iş fikri bulmak.

Technopat'a yaraşır bir iş fikri arıyorum simdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İnsanlara Final sınavlarında yaratıcı fikirler verebilecek bir app yapabilirsin.

Eğer gerçekten "inovatif bir iş fikri"m olsaydı burada paylaşmazdım dostum.

Eğer gerçekten "inovatif bir iş fikri"m olsaydı burada paylaşmazdım dostum.
Bu ülke yeniliğe pek açık değil paylaşsanda etrafın olmaz yapamazsın diyenlerle dolu olacaktır. Birde param yok merak etme :)
İnsanlara Final sınavlarında yaratıcı fikirler verebilecek bir app yapabilirsin.
İnsanlara final sınavlarında yaratıcı fikirler verebilecek bir App yapabilirsin.

Bu fikrinden yürüyebilirim aslında.Yani öyle bir uygulama yapmam lazım ki sektörde hangi işe ihtiyaç var bunları göstersin ve girişimcilere bu uygulamayı sattığımda onlar açtıkları işten parayı vuramasada ben uygulamadan vuracağım.Aynı şu motivasyon kitapları gibi 😂
İnsanlara final sınavlarında yaratıcı fikirler verebilecek bir App yapabilirsin.

Bu fikrinden yürüyebilirim aslında.Yani öyle bir uygulama yapmam lazım ki sektörde hangi işe ihtiyaç var bunları göstersin ve girişimcilere bu uygulamayı sattığımda onlar açtıkları işten parayı vuramasada ben uygulamadan vuracağım.Aynı şu motivasyon kitapları gibi 😂

Son düzenleme:

1-sadece insanların sesini duyarak anlık olarak çeviri yapan bir uygulama yapabilirsin.
2-sosyal medya üzerinden ticaret ( pek inovatif değil ama yazayım dedim.)

Geri
Yukarı