Çözüldü Girmediğim dersten sorumlu gösteriliyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba uzun zaman sonra konu açıyorum.
Bugün ki sorum ise şu, Ben lise 2'ye geçtim lise 1 ken ÇPAL yani meslek lisesi'nde okuyordum. 1 ay önce İstanbul'a taşındık ve bugünde gitmek istediğim okula naklim alındı lakin kafama takılan bir şey var Görsel sanatlar/müzik, İkinci yabancı dil (Almanca) ve Sağlık bilgisi ve trafik kültürü dersine 9.Sınıfta görmediğime rağmen 3 dersten Sorumlu olarak gösteriliyor.
Bunu nasıl çözebilirim yani çözümü var mı yada illa Sorumluluk sınavlarına girmem mi lazım?
Çok saçma değil mi, bu konu hakkında bilgili deniz beni bilgilendirin please.
Yeni konularda yada blogda görüşürüz.

Çözüm
Bu dersler eski okulunda olmayıp yeni okulunda olduğu için nakilden dolayı sorumluluk ortaya çıkmış. Bu sınavlara girmen lazım ne yazık ki. 🥹

Aynı şey bu Anadolu lisesinden senin mesleğe gelecek bir başkası için de geçerli olacaktı, yalnızca dersler farklı olacaktı. 👀
Meslek derslerimin notları iyi idi ama dediğin gibi ise ders saatleri toplamı 11 idi ama işte bu 3 derste 3x2 saat falan galiba oda ortalamayı düşürmüş buda çözülmez değil mi böyle kalıyor galiba.
Derslere girmeme rağmen ortalamaya etkisi olmuş.
Sorumluluk ile beraber düzelmesi lazımdı sanırım ancak yanlışım da olabilir. 🤔

Aynen 9. sınıftayken okul sonuna doğru yaparlardı belki sorumluluğu, işlerdi karnene. 🤔

Anladım karnem de nakil önce ki hali gözüküyor e-okulda ise nakil sonra ki yani şu an bahsettiğim hali gözüküyor.

Dediğiniz gibi 9.sınıf sonunda naklim olsaydı belki şuan sorumluk olayı yaşamazdım.

Bunu okul başlayınca öğretmenlerime sorarım

Bu arada yardım ettiğin için teşekkürler.
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın ben daha ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.

Anladım karnem de nakil önce ki hali gözüküyor e-okulda ise nakil sonra ki yani şu an bahsettiğim hali gözüküyor.

Dediğiniz gibi 9.sınıf sonunda naklim olsaydı belki şuan sorumluk olayı yaşamazdım.

Bunu okul başlayınca öğretmenlerime sorarım

Bu arada yardım ettiğin için teşekkürler.
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın ben daha ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.
Sorumluluk olayını yine yaşarsın ancak sene sonunda sınavlar yapıldığı için karnene işlerdi belki. 🫢

İyi 🌃ler. ❤️

Geri
Yukarı