Gittigidiyor anakart dolandırıcılığı

Ürünün bir fotoğrafını yükleyin, konu hakkında daha çok bilgisi olan kişileri etiketleyin. Size daha çok yardımcı olabilirler.

Ben gitti gidiyor müşteri temsilcilerini aradım telefondan bot değil gerçek birisiyle görüştüm bu sefer iade edince ürün eline ulaşınca kargo takipten görünüyormuş buna göre satıcı ya parayı ya da başka bir ürün göndermesi gerekiyormuş ben önce polisle konuşacağım veya polisin yanında tekrardan adamı arayacağım umarım yine aynı küfürleri eder şerefsiz daha sonra iade işlemi ile ilgileneceğim bir de bir bakmışın polisin yanında küfür ediyor tehdit ediyor tamam paket ama işte herif aynı ürünü tekrardan karşı ödemeli gönderirse yine 10 lira bana girecek sıkıntı o.

Hocam BIOS entegresi pek sökülecek bir şey değil, sökse ne yapacak zaten. Bilgisayarcının gösterdiği yerin fotosunu koyarsanız kanıt açısından herkes ikna olur. Ben şahsen bilgisayarcılara güvenmiyorum.

Tamam arkadaşa ulaşıp SS almaya çalışacağım birkaç dakika içerisinde dönerim çünkü kart bende değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanıtım yok ama maalesef üstelik hakareti geçtim tehditte var işin içinde ya ama dediğinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.
Telefon görüşme kayıtları TİB'de yanlış bilmiyorsam 5 yıl boyunca saklanıyor. Görüşme tarih ve saatinizi ve GittiGidiyor sipariş bilgilerinizi kaydedin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı