GittiGidiyor Güvenilir mi?

arcthonia0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben GittiGidiyor'dan bir monitör alacağım. Link: MSI Optix MAG271CQR Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bu ürün aşağı yukarı 3600 TL civarında fakat buradaki indirim beni şaşırttı. Size 2 soru sormak istiyorum. İlk sorum GittiGidiyor güvenilir bir site mi? İkinci sorum bu monitörün gerçek değeri mi bu yoksa bu mağaza iyi bir indirim mi yapmış?
Monitör Özellikleri : 2k 144hz 1ms 27 inç

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben GittiGidiyor'dan bir monitör alacağım. Link: MSI Optix MAG271CQR Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bu ürün aşağı yukarı 3600 TL civarında fakat buradaki indirim beni şaşırttı. Size 2 soru sormak istiyorum. İlk sorum GittiGidiyor güvenilir bir site mi? İkinci sorum bu monitörün gerçek değeri mi bu yoksa bu mağaza iyi bir indirim mi yapmış?
Monitör Özellikleri: 2K 144Hz 1ms 27 inç

1. Evet site güvenilir.
2.Almanızı tavsiye etmem outlet ürün sıkıntılı olma olasılığı yüksek.

Monitör Özellikleri : 2k 144hz 1ms 27 inç
1.Güvenilir.
2.Mağaza indirimi.(outletmiş agaaa)
Eğer 3600 liranız var ise bunu öneririm:

Son düzenleme:
1612944989834.png

Aşağıya inerseniz özellikleri yazıyor.

Açıklamada Outlet ürünü yazıyor yani stand ürünü ve ölü pixeli var.

Eğer sıfır olsaydı ;

GittiGidiyor eBay kuruluşu olan Trendyol, N11 gibi aracı bir firmadır. Bu tarz satışları yapmak için sizin bulunduğunuz yerdeki en basit vergi levhası olan bir bilgisayarcı da yapabilir. Öncelikli olarak GittiGidiyor'a güvenebilirsiniz, satıcı olan Dsmarket'i Google üzerinden sizin için araştırdığım zaman;

Aylin Balkan DS MARKET İstanbul ŞİŞLİ
2018 yılında kurulmuş bir firma ve Google üzerinde harita oluşturulmamış tam bir adres göstermiyor dükkan resmi yok açıkçası pek fazla bilinmeyen bir satıcı zaten 20.satışı olarak gözüküyor. Ürün arızalı vs sıkıntı çıktığı zaman GittiGidiyor sizin haklarınızı korur ama ben olsam almam, neden?

1. Yeni bir satıcı
  2. Google üzerinde map dahi oluşturulmamış ki çok basit ve gerekli bir şey
  3. Firmaya ait telefon numarası yok
  4. Firmaya ait sosyal medya bulunmuyor

Fakat Hepsiburada'da mağazası var. Bu önemli işte, Hepsiburada'nın mağaza kriterleri çok çok ağır ve herkese satış şansı sunmuyorlar Trendyol gibi değil ince eleyip sık döküyorlar.

MSI'nin bu modellerinde kronik sorunu var daha önce G24C modelinde karşılaştım 1 tane ölü pixel oldu aynı şekil bende GittiGidiyor az bilenen bir satıcıdan almıştım. Öyle kullanmaya devam ettim sonra sattım zarar yapmadan.

Kısacası buradan almanızı tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı