GittiGidiyor güvenilir mi?

internett

Decapat
Merhaba, şöyle bir ürün almayı düşünüyorum. Orijinal fiyatından biraz daha ucuz sizce fakat daha önce buradan alışveriş yapmadım. Site yardımcı olur mu? Bir sorun yaşanırsa ve ürün kalitesi nasıldır sizce?

Dosya Ekleri

• Orjinalmi.PNG
    Orjinalmi.PNG
    160,8 KB · Görüntüleme: 43
Razer Black Widow almıştım açıklama kısmında sıfır yazıyorsa problem yok.
Destek zaten çok iyi çalışıyor kargoda sıkıntı çıkmıştı.

Merhaba, şöyle bir ürün almayı düşünüyorum. Orijinal fiyatından biraz daha ucuz sizce fakat daha önce buradan alışveriş yapmadım. Site yardımcı olur mu? Bir sorun yaşanırsa ve ürün kalitesi nasıldır sizce?
Hocam site güvenilirdir.Satıcılara dikkat edin.Bi ara yorum kasma muhabbeti felan vardı.Bazı satıcılar dolandırmaya çalışıyor.Hepsiburada öneririm.Ucuz diye paranızı riske atmayın.

Gittigidiyor sadece bir aracı. Satıcının yorumlarına bakmak lazım. En son oradan TV aldım, satıcı direkt Vestel Kurumsal Mağaza'ydı. Sorun yaşamadım.

Ürünü GittiGidiyor yollamıyor sizin benim gibi satıcılar yolluyor ki bu her sitede aynı durumdur. Sadece paranız siz onaylayana kadar GittiGidiyor hesabında kalıyor eğer onaylamayı unutursanız belli bir zaman sonra kendiliğinden satıcının hesabına geçiyor.

Bu arada sadece site içerisindeki yorumlara bakmayın. Oraya fake yorum yazdırmak kolay. Google araması yapıp Şikayetvar'a ve forumlara da göz atmanız lazım.

Geri
Yukarı