Gittigidiyor Onay Süresi ve Kargo Süreci

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cumartesi Günü telefon almıştım. Satıcı, sabah saatlerinde 10 gibi kargo'ya vermiş ve kargo ise 20 civarında yola çıkmış.

Tahmini teslimat tarihinde ayın 25'ini(salı gününü) gösteriyor.

Gittigidiyor'da ürün onayı için 3 gün veriyorlar bileniniz vardır. Fakat, bunu nasıl uzatacağımı bilemedim.

Haliyle bu kargoyu -eğer yetişir diyorsanız- Pazartesi, yani yarın almam gerekiyor.

Kargo arabalarınında Pazar günü hareket halinde olmadıklarını öğrendim.

Oturduğum yer Bursa'dır. Satıcı, Niğde'den yolladı ürünü. Arasında yaklaşık 6:30-7 saatlik yol var.

Siz ne düşünüyorsunuz peki? yarın yetişir mi kargo? Gittigidiyor kullanan var ise "Ürünü Onayla" süresini uzatmayı anlatabilir mi? Kargo arabası ne zaman yola çıkar?

Onay süresinin son saatine kadar bekleyebilirsiniz. Bana bir keresinde iade ettiğim ürünü bile getirdiler. Geri gönderdim sonradan.

Onay süresinin son saatine kadar bekleyebilirsiniz. Bana bir keresinde iade ettiğim ürünü bile getirdiler. Geri gönderdim sonradan.
26 aralık saat 10 gibi sona eriyor. Bu sorun değil, fakat telefonu test etmek için yeterli bir süre değil :(

Edit: Getirdiler derken? o kısmı anlayamadım.

Ürünü iade ettim. Sürat kargo iade işlemi onaylandıktan sonra ürünü bana teslim etti. Sonra Gittigidiyor beni aradı, ürün sizdeymiş falan filan yaptılar, evet ürünü iptal ettikten sonra kargo şirketi bana getirip verdi, ben de başka kargo bekliyordum aynı üründen o yüzden hiç dikkat etmedim ve aldım. Sonra aldığım yerin adresine iade olarak gönderdim. Sürat kargonun güvenilmez olduğunu çok net söyleyebilirim. 3 gün boyunca aradım açan olmadı. Arayan da olmadı.

Ürünü iade ettim. Sürat kargo iade işlemi onaylandıktan sonra ürünü bana teslim etti. Sonra Gittigidiyor beni aradı, ürün sizdeymiş falan filan yaptılar, evet ürünü iptal ettikten sonra kargo şirketi bana getirip verdi, ben de başka kargo bekliyordum aynı üründen o yüzden hiç dikkat etmedim ve aldım. Sonra aldığım yerin adresine iade olarak gönderdim. Sürat kargonun güvenilmez olduğunu çok net söyleyebilirim. 3 gün boyunca aradım açan olmadı. Arayan da olmadı.
hangi kargoyu tavsiye edersiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı