Gittigidiyor Razer Hammerhead Pro V2 Kulaklık Orijinal midir?

Satıcının profilindeki yorumlar olumlu lakin 2012'den bu yana hiçbir açıklama girmemiş kendisi hakkında ve "Muflonport" u arattığımızda karşımıza sadece gittigidiyor çıkıyor. Eğer yorum yapan müşterilerden biriyle ki bu müşteri kendi hesabı da olabilir iletişim kurabilirseniz, satıcı hakkında bilgi alın.

Ben pek güvenemedim en iyisi Razer'ın standı olan yerden almanız daha ucuza alcam diye kazıklanmayın ben daha önce yuttum bu yemi :(

Aslında pek de telaş yapmanıza gerek yok Gitti Gidiyor'un 0 risk sistemi var alsanız bile parayı sizin yönlendirmeniz gerekiyor sorunsuzsa parayı 2-3 gün arasında yollayın eğer bozuk kırık vs. ise parayı yollamadan iade talebi ve nedenini Umduğum gibi değildi seçersiniz eğer satıcı kabul etmezse gitti gidiyor kurallar gereği satıcı yasaklanır ürün ve para sizde kalır.

Düzenleme --- Eğer ürünün altında orjinal yazıyorsa ve orjinal değilse ekran görüntüsü alıp gitti gidiyor canlı desteğe bildirin gereği yapılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı