GittiGidiyor Satıcısı Ürünü Yanlış Adrese Kargoladı

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Gittigidiyor üzerinden küçük tutarlı bir alışveriş yaptım. Yurtiçi kargoyla ürünüm kargolandı fakat adresin yanlış yazılmış olduğunu fark ettim. Aynı şehir için kargoya verilmiş fakat daha önce öyle bir mahalle duymadım. Ben şubeden teslim alacağım kargoyu diğer şubeyi arasam yönlendirme yaparlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittigidiyor üzerinden küçük tutarlı bir alışveriş yaptım. Yurtiçi kargoyla ürünüm kargolandı fakat adresin yanlış yazılmış olduğunu fark ettim. Aynı şehir için kargoya verilmiş fakat daha önce öyle bir mahalle duymadım. Ben şubeden teslim alacağım kargoyu diğer şubeyi arasam yönlendirme yaparlar mı?
Şansa bağlı isim soyisim ve telefon numarası doğru ise arayın geleceği şubeyi yanlış adres girilmiş şu şubeye yönlendirebilir misiniz deyin olmaz derlerse bulunduğu yerde beklemesini rica et o şubeye git al. Kargo ücretsiz aldıysan gideceği adresdeki adam kargocuya benim deyip alabilir.

@OLİTA HAYDAR Yanlış bilgilendirme yapmayın. Gerek MNG, gerek Yurtiçi kargo ile başka şubeye gitmiş ürünümü o şubeye getirttim. Mümkümse bilginiz olmayan konularda yorum yapmayın.

Kargonun varacağı şubeyi arayarak bilgi alabilirsiniz, yardımcı olacaklardır.

@OLİTA HAYDAR Yanlış bilgilendirme yapmayın. Gerek MNG, gerek Yurtiçi kargo ile başka şubeye gitmiş ürünümü o şubeye getirttim. Mümkümse bilginiz olmayan konularda yorum yapmayın.

Kargonun varacağı şubeyi arayarak bilgi alabilirsiniz, yardımcı olacaklardır.
Yarın sabah arayıp bilgi vereyim yönlendirsinler. Adres yanlış girmeleri hiç hoş olmadı kargoyu sağ salim teslim alsam bile değerlendirmem olumsuz olacak.

Yanlış giden kargolar, kargo firmaları tarafından kendi içlerinde yönlendirilirler zaten, siz alıcı kargo şubesini arayıp, işlemi hızlandırmak için talepte bulunabilirsiniz, ücret vs. çıkmaz.

Yanlış giden kargolar, kargo firmaları tarafından kendi içlerinde yönlendirilirler zaten, siz alıcı kargo şubesini arayıp, işlemi hızlandırmak için talepte bulunabilirsiniz, ücret vs. çıkmaz.
Aradım hemen düzeltiler. Yalnız satıcı benim köy evi adresime vermiş. Nereden buluyorlar bu adresleri?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı