Gittigidiyor Windows 10 Pro OEM Key yerine MAK Key geldi

Metalurji

Centipat
Merhabalar bugün gittigidiyor.com'dan Windows 10 Pro OEM Key aldım. Fakat ürünü CMD'den kontrol ettiğimde mak olduğunu gördüm, satıcı ile iletişime geçtim mak olduğu ilanda belirtiliydi dedi ama ilanda ne OEM Key ne mak ne de retial Key yazıyordu. Satın aldıktan sonra ilk mesajda OEM mi diye sordum bir de, cevap vermeden kodu gönderdi bende kodu girdim. 😁 Neyse iade et o zaman falan dedi satıcı oysa ki parayı onaylamıştım ben, desteğe yazarak iade işlemini başlattım. İade onaylandı paranız iade edilecektir yazdı sitede, ama Key sistem de kaldı şimdi sorum bu Key bende kalsa bir şey olur mu? Ya da iade etme yolu var mı? Destek hediye çeki verelim dedi ama ben satıcı ile iletişime geçip OEM kod verirse benim için daha iyi olacağını söyledim, satıcı da iadeyi onaylamış. 😁 Tavsiyeleriniz var mı? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı