Yazılımbudur Windows 10 MAK KEY veriyor

Cicikuş.

Centipat
Arkadaşlar, yakın zamanda yazılımbudur’dan Windows 10 Pro KEY almak isteyen varsa kesinlikle uzak dursun. MAK Key veriyorlar ben bu riski zaten alarak satın aldım ürünü. Ne kadar idare eder bilmiyorum ama MAK key veriliyor bilginiz olsun. Zaten internetten bedavaya bulunuyor bu keyler, boşa para vermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yakın zamanda yazılımbudur’dan Windows 10 Pro KEY almak isteyen varsa kesinlikle uzak dursun. MAK Key veriyorlar ben bu riski zaten alarak satın aldım ürünü. Ne kadar idare eder bilmiyorum ama MAK key veriliyor bilginiz olsun. Zaten internetten bedavaya bulunuyor bu keyler, boşa para vermeyin.
Bende para biriktiriyordum oradan almak için. Çok saol kardeşim.

Müşteri hizmetleri yok gibi bir şey ulaşılamıyorlar. Müşteri hizmetlerine mesaj yazdım MAK key internetten bile bulurum bütün platformlarda alınmaması gerektiğini yazacağım diye.Yoruma da yazdım sitesindeki ama yayınlamazlar %99. Almayın arkadaşlar bu siteden. Ben 30 lira en kötü 5-6 ay sonra lisans biter diye aldım.

2 Hafta önce diğer bilgisayara almıştım ben de yazılımbudur sitesinden. Bana da Mak Key gönderdiler. Tabii hemen kontrol ettim, canlı desteğe de ilettim bunu. Direk Retail Key gönderdiler. Sanırım ufak bir şark kurnazlığı var. Mak Retail OEM gibi terimleri bilmeyenler internette bedavaya dağıtılan ürün anahtarlarına 30-40 lira veriyor. Az biraz hakkınızı ararsanız çözüme kavuşur. Size verilen kodu internette arattığınızda haftalar, aylar öncesinde forum sitelerinde paylaşıldığını da ekleyin, buna bir bahaneleri yok.

2 Hafta önce diğer bilgisayara almıştım ben de yazılımbudur sitesinden. Bana da Mak Key gönderdiler. Tabii hemen kontrol ettim, canlı desteğe de ilettim bunu. Direk Retail Key gönderdiler. Sanırım ufak bir şark kurnazlığı var. Mak Retail OEM gibi terimleri bilmeyenler internette bedavaya dağıtılan ürün anahtarlarına 30-40 lira veriyor. Az biraz hakkınızı ararsanız çözüme kavuşur. Size verilen kodu internette arattığınızda haftalar, aylar öncesinde forum sitelerinde paylaşıldığını da ekleyin, buna bir bahaneleri yok.
Yazdığın yorumun üzerinde bu durumu belirttiğim açık şekilde yazıyor. Müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor.

Ben de oradan 1 sene önce almıştım. 9TL verdim ve benimki de MAK key çıktı. Yine de 1 senedir sorun çıkmadı. Arkadaşa da aynı zamanda aldık o da hala çalışıyor. Hatta geçen ay başka bir cihaza da aynı anahtarı girdim kullanıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı