Gittigidiyor'da satılan oyunlar güvenilir mi?

Oleeee

Centipat
Merhaba,
Dün Windows'u etkinleştirmek için OEM Key bakıyordum. Gittigidiyor'da 4, 75 TL'ye buldum ve aldım. Şu an aktif ve problem yok.
O sırada gözüme carpan birkaç oyun oldu.
RDR2, Resident Evil 3, Forza Horizon gibi oyunlar da satılıyor hem de 30/1 fiyatına.

Steam hesap olarak veriyorlar sanırım. Daha önce alan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, evet hesap olarak veriyorlar. O kadar uyguna key alamazsın, benim sana tavsiyem key alman. Öyle hesap işlerinden uzak dur.

Merhaba,
Dün Windows'u etkinleştirmek için OEM Key bakıyordum. Gittigidiyor'da 4, 75 TL'ye buldum ve aldım. Şu an aktif ve problem yok.
O sırada gözüme carpan birkaç oyun oldu.
RDR2, Resident Evil 3, Forza Horizon gibi oyunlar da satılıyor hem de 30/1 fiyatına.

Steam hesap olarak veriyorlar sanırım. Daha önce alan oldu mu?
Oyunu bırakan (!) arkadaşlardan alıyorlarmış. Almanızı önermem. 2 hafta sonra o arkadaşların hesabını geri alma olasılığı var çünkü.

Oyunu bırakan (!) Arkadaşlardan alıyorlarmış. Almanızı önermem. 2 hafta sonra o arkadaşların hesabını geri alma olasılığı var çünkü.

Key olarak nereden alabiliriz? Uygun mu fiyatları?

Key'ler normal fiyatın %80 %90 fiyatına bazen daha da ucuzuna satılır. Durmaplay.com G2A kinguin gibi siteler geliyor benim aklıma ama DurmaPlay 2 ay öncesine kadar çok iyi fiyatlar sunuyordu, BF4 40 lira BF 3 40 lira BF hardline 30 lira BF1 36 lira falandı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı