GittiGidiyor'da satış yapmanın ayrıntıları

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Öncelikle 2 tür (reklam olmasın diye link paylaşmayı düşünmüyorum) ucuz Steam key ürünü satıyorum. Bu satışı ilk defa yapıyorum, şu anda ilandalar, daha alan olmadı. Fakat bu sitede satış yapmış birisi. Bu alım sonrası keyi nasıl yollayacağımı veya IBAN hesabıma direkt nasıl para geçecek? Kısacası mevzuyu anlatırsa sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar.
Öncelikle 2 tür (reklam olmasın diye link paylaşmayı düşünmüyorum) ucuz Steam key ürünü satıyorum. Bu satışı ilk defa yapıyorum, şu anda ilandalar, daha alan olmadı. Fakat bu sitede satış yapmış birisi. Bu alım sonrası keyi nasıl yollayacağımı veya IBAN hesabıma direkt nasıl para geçecek? Kısacası mevzuyu anlatırsa sevinirim.
KEY'i SMS olarak veya E-Mailine göndereceksiniz.

Bu tarz urunlerde geri iade yok. Ama musteri problem yasarsa ne oluyor bilmiyorum. Musteri urunu onayladiktan sonra 14 is gunun de para hesabina geciyor. Direkt e-mailden gonderecegini dusunursek 17-20 gun icerisin de para hesabina gecer. Hatta unutursun o sure zarfinda para hesaba yattimi yatmadi diye.
Anladım teşekkürler . Buraya link atarım isterseniz de reklam olur mu bilmiyorum 😂 ( Ban yemeyelim durduk yere )

Anladım teşekkürler . Buraya link atarım isterseniz de reklam olur mu bilmiyorum 😂 ( Ban yemeyelim durduk yere )
Unutmadan soyleyim heryerde gecerlidir bu. Yillik kazancin 72bin tl uzeri ise. Yani banka hesabina 72bin tl gelirse e-ticaretten. Devlete vergi odemek zorunda oluyorsun. Bi nevi vergi borcun oluyor o saatten sonra.

Geri
Yukarı