Gittikçe kötüleşen oyun: CS:GO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO'yu seviyorum oyun olarak ama Valve ve hile korumasından nefret ediyorum.

Hocam CS:GO'da yüksek eloda hile gelmiyor bunu herkesın kabullenmesı gerek artık Valorant yenı bir oyun çok fazla hilesi çıkmadı 1-2 tane çıktı 2-3 yıl sonra oyun hilelerden oynanmayacak vaziyete gelecek bu mesajım burada dursun ileride bakıp ağlarsınız istediğiniz kadar kahkaha atın toxic liginizi ortaya sermiş olursunuz

Bu oyuna saatlerinizi vermediyseniz pek anlamayabilirsiniz fakat yapacak bir şey yok. Bu attığınız fırçayı Valve'ye atabilirsiniz dilerseniz. Biz kemik kitle olarak artık ne olursa olsun hilelerden biraz arınmak istiyoruz. Valve böyle bir yolu tercih etti diye firmayı basıp, başlarına yıkacak halimiz yok.

Ben zaten gittikleri yolun doğru olduğunu söylemiyorum ama öyle böyle hileyi bir nebze engelliyorlar, sonuca bakıyorum.

Valorant için, hile source'leri çıktığı zaman görücem ben 15 maç oynamışımdır, valorant'da, adam akıllı birini bulamadım. Optimizasyon sorunu ayrı.

Yazdıkça batıyorsunuz hocam sağ olun güldürdüğünüz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…