Gittikçe kötüleşen oyun: CS:GO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO'yu seviyorum oyun olarak ama Valve ve hile korumasından nefret ediyorum.

Takıldığı yere bak. Ağzınızı kıran her oyuncuya hile demeyi bıraktığınız zaman daha güzel bir oyun ortamı oluşturabiliriz. Beta'dan beri aktif olarak oynadığım oyunda bir kere hile geldi. O oyun bozuldu zaten. Riot Games'i gömmeyi biliyorsanız övmeyi de bilecekseniz. On numara hile sistemleri var. Sadece oyun esnasında buglar ve optimizasyon sorunları çekiyor oyun. Onlar zaten haziran ayının başında gelecek güncelleme ile düzelecek. Valorant sizin gibi toxic ve oyunun hater kitlesini aldırmadan sürekli oyuncusu artacak. CS:GO iyi veya kötü fark etmez. Bu oyunun oynanabilirliğine göre değişir. Ben CS:GO'ya başlasam ve oyunu oynasam her maç oyunuma gelen mevlanalardan dolayı oyunu bırakırdım. Ben neden hilesiz bir oyun oynamak için para vermek zorundayım? Valorant'a başladım. Oyunda hile yok olsa bile banlanıyor. Hangi oyuna başlardın? Her oyun Ruslar tarafından açılan mevlanalar ile 1/15 oynamak mı? Yoksa daha 1 yılda çok güzel çıkış yakalamış gelişmekte olan bir oyunu mu oynardın?

Eki Görüntüle 1055611
Buyurun efendim.

Hocam CS:GO'da yüksek eloda hile gelmiyor bunu herkesın kabullenmesı gerek artık Valorant yenı bir oyun çok fazla hilesi çıkmadı 1-2 tane çıktı 2-3 yıl sonra oyun hilelerden oynanmayacak vaziyete gelecek bu mesajım burada dursun ileride bakıp ağlarsınız istediğiniz kadar kahkaha atın toxic liginizi ortaya sermiş olursunuz :)

Ne kadar bıkarsanız bıkın, firmanın acizce bir hareketini "Çok da iyi oldu." diye yorumlamayın.

İstese çok da güzel becerebilir. Bütçe varsa her şey yapılabilir. Valve'ın yeterli bütçesi yok mu? Elbette var. Yahu sadece Steam'den kazandıklarıyla 1000 kere yaparlar.
Bu oyuna saatlerinizi vermediyseniz pek anlamayabilirsiniz fakat yapacak bir şey yok. Bu attığınız fırçayı Valve'ye atabilirsiniz dilerseniz. Biz kemik kitle olarak artık ne olursa olsun hilelerden biraz arınmak istiyoruz. Valve böyle bir yolu tercih etti diye firmayı basıp, başlarına yıkacak halimiz yok.

Ben zaten gittikleri yolun doğru olduğunu söylemiyorum ama öyle böyle hileyi bir nebze engelliyorlar, sonuca bakıyorum.

Valorant için, hile source'leri çıktığı zaman görücem ben :) 15 maç oynamışımdır, valorant'da, adam akıllı birini bulamadım. Optimizasyon sorunu ayrı.

Hocam CS:GO'da yüksek eloda hile gelmiyor bunu herkesın kabullenmesı gerek artık Valorant yenı bir oyun çok fazla hilesi çıkmadı 1-2 tane çıktı 2-3 yıl sonra oyun hilelerden oynanmayacak vaziyete gelecek bu mesajım burada dursun ileride bakıp ağlarsınız istediğiniz kadar kahkaha atın toxic liginizi ortaya sermiş olursunuz :)

Yazdıkça batıyorsunuz hocam sağ olun güldürdüğünüz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı