Giyilen ayakkabı markaları genelleşiyor

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum fakat bu yıl benim gördüğüm bayağı kişinin kullandığı ayakkabı markaları şunlar;
- Vans
- Converse
- Nike Blazer Mid
- Nike Air Force 1
Öğretmenlerin ayakkabıları da nedense Skechers. Bende Vans kullanıcısıyım ama cidden bir toplanma var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka yazdıkların kalıp ayakkabılar. Mesela siyah Vansı neyin altına giyersen giy uyum sağlar. Sade olması da önemli bir artı tabii. Bu yüzden çok tutulduğunu düşünüyorum.

Air Force 1 de öyle.

Fakat Blazer'in tamamen popülarite olduğu bariz.

Popüler kültür.

Vans yurtdışının Kinetix'i. Maksimum 1-1.5 ay giyilir sonrası yok.
Nike zaten gördüklerinin %90'ı replika.
Skechers'a bir şey diyemem, iyi ayakkabıları var. NB, Skechers ve Adidas güzeldir. Nike'a da bir şey demedim yukarıda bu arada, yanlış anlaşılma olmasın :) . İyi marka o da.

Kanka yazdıkların kalıp ayakkabılar. Mesela siyah Vansı neyin altına giyersen giy uyum sağlar. Sade olması da önemli bir artı tabii. Bu yüzden çok tutulduğunu düşünüyorum.

Air Force 1 de öyle.

Fakat Blazer'in tamamen popülarite olduğu bariz.
Bencede Blazer ünlü oldu diğerleri kombin için güzeller.
Popüler kültür.

Vans yurtdışının Kinetix'i. Maksimum 1-1.5 ay giyilir sonrası yok.
Nike zaten gördüklerinin %90'ı replika.
Skechers'a bir şey diyemem, iyi ayakkabıları var. NB, Skechers ve Adidas güzeldir. Nike'a da bir şey demedim yukarıda bu arada, yanlış anlaşılma olmasın :) . İyi marka o da.
Hocam orası öyle ama güzel görünüyor Vans :D Nike cidden çok replika var ayağım rahat etsin markasız giyiniyim daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı