Giyim markası kurmak

Swaiz

Centipat
Daha fazla  
Ürünleri özel yaptıracağım kumaşı kendim alıp diktirip, internetten baskı bulup veya kendim yapıp tshirtlere bastırıp satmak istiyorum. Satışı Shopier üzerinden yapmayı düşünüyorum ama çok bilgim olmadığı için biraz yardım almak iyi olur diye düşündüm. İlk başlarda şahıs şirket açmama gerek var mı? Ya da herhangi bir verebileceğiniz tavsiye...

Dijital baskı tekstilimiz var Balenciaga casablanca gibi markalara bağlıyız. Yani sana şunu söylüyeyim bunu internette yapan çok var hatta bunun için özel makinelar alıp yeni başlayanlar var ancak bu iş uzaktan kolay görünsede kolay değil çok fazla bilgi istiyor babam 20 yıldır bu sektörde o bile kendi tekstilini 2 yıl önce açtı.

Dijital baskı tekstilimiz var Balenciaga casablanca gibi markalara bağlıyız. Yani sana şunu söylüyeyim bunu internette yapan çok var hatta bunun için özel makinelar alıp yeni başlayanlar var ancak bu iş uzaktan kolay görünsede kolay değil çok fazla bilgi istiyor babam 20 yıldır bu sektörde o bile kendi tekstilini 2 yıl önce açtı
Biz Colimbia'ya bağlıyız hocam. Aylık ne kadar geliyor.

Dijital baskı tekstilimiz var Balenciaga casablanca gibi markalara bağlıyız. Yani sana şunu söylüyeyim bunu internette yapan çok var hatta bunun için özel makinelar alıp yeni başlayanlar var ancak bu iş uzaktan kolay görünsede kolay değil çok fazla bilgi istiyor babam 20 yıldır bu sektörde o bile kendi tekstilini 2 yıl önce açtı.

Dijital baskı yerine empirme baskıları tercih et daha ucuz olur tişörtleri toptancıda pazarcılardan al veya bazen teksitller yanlış iş sonucu tişörtleri çok ucuz satıyor oradan yakalayabilirsen yakala.

Bende para çok. Şu yaşta kazansam ne var ki.

Aeoon markasını bilir misin? Bu işin Ferrari'si Bugatti'si bu marka Avusturya'da kendi adlarına çalışmamızı teklif etti sence yardımcı bir şirkete ihtiyacımız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı