Gizli hesaplara bakma uygulamaları güvenli mi?

ı love you

Hectopat
Bunların risk oranın olduğunu biliyorum. Sahte hesap ile kullansak sıkıntı olur mu? Bu arada öyle kötü bir şey için falan kullanmayacağım. Şöyle diyeyim, istek atmaya utandığım biri. Kötü bir şey olarak görüyorsanız lütfen linç etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların risk oranın olduğunu biliyorum. Sahte hesap ile kullansak sıkıntı olur mu? Bu arada öyle kötü bir şey için falan kullanmayacağım. Şöyle diyeyim, istek atmaya utandığım biri. Kötü bir şey olarak görüyorsanız lütfen linç etmeyin.

Değil sahte hesap kullansan bile başkalarına hesabından bot basılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izlemenizi öneririm o kişiyi bu uygulamayı kullanan kimse takip etmiyorsa göremezsiniz.

Ikincil bir hesap olusturup takipci kasarsan sorun olmaz. Ozel hayatin gizliligini ihlal ettiginiz icin yakalanirsaniz davalik olabilirsiniz.

Eğer postegro kullanıyorsan önerim hesabına veda edip yenisini açman olacaktır. Çünkü hesabında takip ettiğin kim varsa onların da verilerini kendi elinle vermiş oluyorsun(kendi hesabımdan biliyorum) ve hesabının nerede gözüktüğüne bakman gerekecek(Çin'de falan gösterebilir)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izlemenizi öneririm o kişiyi bu uygulamayı kullanan kimse takip etmiyorsa göremezsiniz.
Ya ben görüp görememeyi geçtim güvenliğinden bahsediyorum.

Geri
Yukarı