Gizli Kamera Nasıl Tespit Edilir?

Slarex

Centipat
Herkese merhaba. Direkt konuya giriyorum. Yaşadığım odada gizli kamera olmasından şüpheleniyorum, otelde falan değilim bu arada. Nasıl tespit edebilirim? Bu kameraların türleri nedir? Nerelere bakmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Bunun için cihazlar satılıyor. Onun dışında ağa bağlı ise modem arayüzünden tanımadığınız bir cihaz görürseniz o cihaz olabilir. Aklıma daha fazla bir şey gelmiyor. @24099 hocam benden daha bilgilidir. O daha çok yardımcı olacaktır.

Bunun için cihazlar satılıyor. Onun dışında ağa bağlı ise modem arayüzünden tanımadığınız bir cihaz görürseniz o cihaz olabilir. Aklıma daha fazla bir şey gelmiyor. @24099 hocam benden daha bilgilidir. O daha çok yardımcı olacaktır.
Modem arayüzünü kontrol ettim herşey yolunda gibi fakat Bluetooth açınca ismi olmayan sadece mac adresi görünen bir cihaz var

Modem arayüzünü kontrol ettim herşey yolunda gibi fakat Bluetooth açınca ismi olmayan sadece mac adresi görünen bir cihaz var
Evde akıllı TV var mı? Varsa fişten çekip dener misiniz?

Eğer internete bağlıysa 192.168.1.1 sitesinden admin girişi yaparak cihazlarınıza bakabilirsiniz. Biraz daha iyi açıklayabilir misiniz?

Eğer internete bağlıysa 192.168.1.1 sitesinden admin girişi yaparak cihazlarınıza bakabilirsiniz. Biraz daha iyi açıklayabilir misiniz?
Modem arayüzüne girdim sadece 3 cihaz bağlıydı televizyon ve 2 telefon.
Fişten çekip deneyin. Fişi çekince görünmüyorsa akıllı TV'dir :)
Bu yöntemi de denedim fakat kafam çok karıştı bazen Vestel Akıllı TV olarak gözüküyor bazen mac adresi çözemedim

Geri
Yukarı