Çözüldü Glock tabancaya lazer baskı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, birkaç gün önce airsoft glock 18 aldım. Normalde gerçek Glock'ların üzerinde logosu ve nerede üretildiği yazıyor. Ancak bu airsoftlar lisanslı olmadığı için üzeri tamamen boş.
Orjinali;

InkedGlock-18C-2aa_LI.jpg

Acaba lazer baskı yapan yerler benim tabancamın üzerine bunun gibi logo basabilirler mi? Veya başka nereye götürebilirim?
Not: Basılacak yer aynı fotoğraftaki gibi metal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İzmir'de oturuyorum, silah kaplamacısı derken herhangi bir silahçıda da olur mu?
Her silahçının yapacağını sanmıyorum. Aslında gerçek değil, oyuncak. Bu yüzden lazer baskı yapan bir yere götürseniz, onayı dahilinde yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum.
Peki lazer baskıcıya gittiğimde orjinali ile birebir yapabilirler mi? Veya onlara ne vermeliyim basmaları için? Sorular için kusura bakmayın, bir daha silemeyeceğim için yanlış bir şey yapmak istemiyorum :D
Bu işi silahlar için yapan nereye giderseniz gidin sorun çıkmaz. 30-40 K USD fiyata sahip silahlara bile sıfır hata ile baskı yapıyorlar.

Her silahçının yapacağını sanmıyorum. Aslında gerçek değil, oyuncak. Bu yüzden lazer baskı yapan bir yere götürseniz, onayı dahilinde yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum.
Bir tanıdığımın lazer baskı merkezi var, orada yaptırmayı düşündüm ancak hatalı basmasından endişelenmiştim. :D Son olarak, basmaları için onlara ne vermeliyim? İnternette bu yazıyı bulabilir miyim? Tekrardan teşekkürler cevaplarınız için.

Sonuçta makine ile yapıyorlar, elle yapmıyorlar. Ne kadar kötü olabilir ki? :) Glock logo diye arattığınızda lazer baskıya uygun resimler bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı