Glorious GMMK 2 vs Redragon K530

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Geçenlerde de bu konu hakkında ayrı bir konu açmıştım. Bugün almayı planlıyorum klavyeyi. 2 model yerine daha iyi bir öneriniz varsa 2700₺'ye kadar çıkabilirim. Beyaz, sessiz, kablosuz ve küçük bir klavye istiyorum. Custom istemiyorum, Amazon dışında yurt dışından almayı planlamıyorum.

@Noctis Lucis Caelum hocam neye "Beğenmedim" attınız? Daha iyi bir öneriniz varsa onu da alabilirim demiştim.

Son düzenleme:
Kargo, gümrük, vergi vs. o fikirden uzaklaştırıyor beni. Gerçekten iyi bir model varsa yurt dışı da düşünebilirim. %60 olması daha iyi olur tabii.
Ödeyeceğiniz fiyatın içinde oluyor bazı yerlerde bunlar. Tek eksi yanı garanti ve 2 haftada gelmesi.
Amazon'dan Akko klavyelere bakabilirsiniz. Akko'nun kendi sitesinde de vergi çıkmıyor.

Ödeyeceğiniz fiyatın içinde oluyor bazı yerlerde bunlar. Tek eksi yanı garanti ve 2 haftada gelmesi.
Amazon'dan Akko klavyelere bakabilirsiniz. Akko'nun kendi sitesinde de vergi çıkmıyor.
Hocam bakıyorum da nelere dikkat etmem gerektiği hakkında bir fikrim yok. Sizin özel bir öneriniz var mıdır?

İlk hangi tarz klavye olmasına karar verin. Örneğin %100, %65 gibi.
Sonra switch tipine. Linear, tactile.
Hotswap olmasına ve kablosuz istiyorsanız ona.
Kablosuz alacaksınız pil boyutuna bakın.
Örneğin Akko 3086B gibi klavyelerin pili küçük olduğu için memkun kalmayan insanlar.
5081, 5085 ve 5087 gibi serileri seviliyor.

Geri
Yukarı