Glorious Model D nasıldır?

Bütçe
3000

Kara44

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu güne kadar çok fazla fare denedim ama eski Microsoft lazer fare sonrasında kullandığım hiçbir farede o rahatlığı bulamadım. Hiç elime tam olarak uyan fare bulamadım. Bu sefer de Glorious Model D gözüme çarptı acaba nasıldır? Sensör çok önemli değil ele oturması hafifliği vb önemli, FPS oyunları için, çok fazla oynamıyorum ama oynadığımda en azından tadını alabilecek ekipmanlar olsun diyorum.

Elimde halen birçok fare var, hiçbiri elime uygun değil biri sağ sol dönüşte iyiyse yukarı aşağı çekişlerde ağır kalıyor, diğeri ele büyük geliyor falan hiç tam aradığımı bulamadım.
Elimdeki fareler: Logitech G502 X güzel fare tepkileri süper hissiyatı çok güzel ama gel gelelim uç kısmı sanki kamyon sürüyormuş gibi büyük geliyor insana elim bir türlü üstünde sabit durmuyor, sürekli oynatıyorum elime uymadı.

Zowie FK2 - uzun zamandır bunu kullanıyorum, sağdan 2 parmağım hep yere sürtüyor boşta kalıyor yani elime küçük gibi ama bir büyüğünü denemiştim FK1 o da G502 gibi rahatsız etmişti.

Bloody V9Ma: Bu fare da güzel fare tepkileri falan hızlı ama sanki V-Sync açmış gibi oluyor bir hantallık var yine elim havada kalmış gibi oluyor uymuyor elime.

Acaba bu Glorious D model alsak elime tam oturur mu? Uzunluk 18 cm genişlik 10 cm elimin.

Geri
Yukarı