Glorious Model D plastik tıklama sesi

Ataberk Duran

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Müzisyen
Birkaç gün önce sipariş verdiğim Glorious Model D Mouse'um bugün elime ulaştı. Sabahtan akşama kadar kullandım fakat baş parmağımın değdiği yeri biraz sıktığım zaman o kısım içeri doğru göçüyor ses tıklama sesi çıkarıyor. Açıkçası oldukça rahatsız edici. Bu Mouse'da bu normal mi? Başka sahip olanlarda aynı şey var mı?

Olayı daha iyi anlayabilmeniz için video çekip YouTube'a yükledim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-07 at 02.39.13.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-07 at 02.39.13.jpeg
    198,3 KB · Görüntüleme: 24
Servisine yolla arızalı ürün. Ya da oradan bir mouse Click daha eklemişler 🤣. Şaka bir yana geçmiş olsun, şansız bir olay ürünü yollayın değiştirsinler.

Ürünü iadeye yollayacağım. İade talebi oluşturduğum gün bir tane daha sipariş verdim. O da bugün elime ulaştı, ilkine kıyasla yok denilebilecek kadar az ama yine yeni sıfır üründe de hafiften bir içeri göçme ve tıklama sesi var. Kronik bir sıkıntı galiba oysaki onun dışında mouse çok güzel, çok kullanmak istiyorum 😕 palm grip yaptığımda hissetmiyorum ama pençe şeklinde tutmaya alışık olduğum için elimle sürekli yokluyorum plastiği, psikolojik sorun yarattı bende 😂 zamanla alışmak zorundayım galiba 🤷‍♂️

Ürünü iadeye yollayacağım. İade talebi oluşturduğum gün bir tane daha sipariş verdim. O da bugün elime ulaştı, ilkine kıyasla yok denilebilecek kadar az ama yine yeni sıfır üründe de hafiften bir içeri göçme ve tıklama sesi var. Kronik bir sıkıntı galiba oysaki onun dışında mouse çok güzel, çok kullanmak istiyorum 😕 palm grip yaptığımda hissetmiyorum ama pençe şeklinde tutmaya alışık olduğum için elimle sürekli yokluyorum plastiği, psikolojik sorun yarattı bende 😂 zamanla alışmak zorundayım galiba 🤷‍♂️

O modelde var o sorun, ancak bir sorunda değil açıkçası. Fazla bastırmayın yine daha da artmasın sorun. Evet güzel bir mouse, birkaç öyle problemi dışında sensörü falan güzel. Güle güle kullanın.

Geri
Yukarı