Glorious Model D vs Glorious Model O

Baranunal

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft oynuyorum ve drag Click, butterfly, jitter bakımından en uygun fareyi arıyorum hangisini tercih etmeliyim?

Ayni seyi 30 dk once arastirdim ve sekilleri arasinda bir fark olmadigini ogrendim. Model O simetrik, digeri sag el icin tasarlanmis ve biraz daha bombeli. Bazi yerlerde Model D'nin malzeme kalitesinin O'ya gore daha kotu ve esnek oldugu yaziyordu, bu sebepten oturu sahsen Model O'yu tercih edecegim. Ikisini de kullanan @Shuriken var, kendisine sorabiliriz.

Peki Glorious Model O ile Wireless'in pek bir farkı var mı?
Bi' zahmet. Biri kablosuz olarak kullanilabiliyor, digeri sadece kablolu. Aradaki fiyat farkina gore karar verin, kablosunun kotu olmadigi -paracord'a benzer bir sey- soyleniyor bence kablosuz ile arasindaki farka degmez.

Ayrica Model O ve D arasindaki fark sununla anlasiliyor, renklere takilmayin:
1622110550364.png

Ayni seyi 30 dk once arastirdim ve sekilleri arasinda bir fark olmadigini ogrendim. Model O simetrik, digeri sag el icin tasarlanmis ve biraz daha bombeli. Bazi yerlerde Model D'nin malzeme kalitesinin O'ya gore daha kotu ve esnek oldugu yaziyordu, bu sebepten oturu sahsen Model O'yu tercih edecegim. Ikisini de kullanan @Shuriken var, kendisine sorabiliriz.

Fps oynuyorum ben genelde ve model o daha uygun geliyor oyun icin tutus seklime. Is yerindeki pcde ergo mouse daha rahat geldigi icin model d var. malzeme kalitesi olarak pek bir fark yok bendekilerde.

Geri
Yukarı