Glorious Model D vs PulseFire haste

Utku67Utku

Centipat
Daha fazla  
Elimizn uzunluğu 17 cm genişliği baş parmağımla 10 cm baş parmağımı saymazsak 7cm claw grip Glorious Model D mi? Yoksa HyperX PulseFire haste mi alsam? Karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech Superlight kullanıyorum. Garantisi bitmek üzere. Bende Glorious Model O kablosuz mouse a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Model D 127mm, Pulsefire Haste 124mm. Arada çok bir fark yok ve claw tutuşta ikisinde de sıkıntı çekmezsin. Pulsefire Haste bir tık daha iyi bir mouse.
Logitech Superlight kullanıyorum. Garantisi bitmek üzere. Bende Glorious Model O kablosuz mouse a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Model O kablosuzda tuşların gıcırdaması, sallanması gibi sorunlar var. Model D Wireless daha iyi olur. Eğer kablosuz zorunlu değilse de Viper 8KHz ikisinden de iyi.

Ayrıca neden G PRO X varken Model O'ya geçmeyi düşünüyorsunuz ki? Sırf garantisi bitiyor diye geçilmez.

Benim bütçem 850'lere kadar değil en fazla 600olabikir benim bahsettiğim ikisi de kablolu ergonomik olarak model D'yi daha iyi diyorlar bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı