Glorious model I mu attack shark X3 49g Superlight mı alınmalı?

Merhaba. Mouse degistirecegim hangisini alacağıma karar veremedim.

Hangisini almalıyım? Valorant LoL CS:GO Rainbow 6 tarzi oyunlar oynuyorum genelde Valorant oynuyorum tutus tarzim pence ve parmak ucu tip.
Bence bu fiyata Glorious Model O Alınabilir Veya bütçe yükseltip Razer Viper V3 Hyperspeed Alınabilir Razer:RAZER Viper V3 Hyperspeed RZ01-04910100-R3M1 6 TuÅ 30000 DPI Optik Gaming (Oyuncu) Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Merhaba. Mouse degistirecegim hangisini alacağıma karar veremedim.

Hangisini almalıyım? Valorant LoL CS:GO Rainbow 6 tarzi oyunlar oynuyorum genelde Valorant oynuyorum tutus tarzim pence ve parmak ucu tip.

Atack sharkın mcusu çok kötü eğer ve önerdiğiniz iki farede claw tutuşa uygun değil farklı markalara bakmanızı öneririm.

VXE R1 Wireless Mouse bunu almanız daha mantıklı olacaktır eğer bütçe yükseltebilirseniz R1 SE değil düz R1 alabilirsiniz

Atack sharkın mcusu çok kötü eğer ve önerdiğiniz iki farede claw tutuşa uygun değil farklı markalara bakmanızı öneririm.

VXE R1 Wireless Mouse bunu almanız daha mantıklı olacaktır eğer bütçe yükseltebilirseniz R1 SE değil düz R1 alabilirsiniz.

R1 ve R1 SE modellerinin de Mcu'su kötü.

VXE R1 Wireless Mouse bunu almanız daha mantıklı olacaktır eğer bütçe yükseltebilirseniz R1 SE değil düz R1 alabilirsiniz
Böyle Logitech G Pro X Superlight tarzı mouseler varımdır logitech kalitesinde?

Böyle Logitech G PRO X Superlight tarzı mouseler var mıdır Logitech kalitesinde?

Ninjutso Sora Lamzu Atlantis gibi fareler fakat bütçesi yüksek olan arkadaşlar için gpx zaten başlı başına pahalı bir ürün ve benzerleride maalesef tuzlu fiyatlardan satılıyor

Geri
Yukarı