Elektronik Glorious Model O fare 499TL!

Bildiğim kadarıyla ağırlık avantajı adına böyle bir akım başlamıştı hocam fakat temizliği hiç problem olmuyor. Kendim 1.5 seneye yakındır kullanıyorum ve o delikli yapı kapak gibi kolayca çıkarıldığı için rahatlıkla temizlenebiliyor.
Superlight'ın beyaz versiyonlarında belli süre sonra terleme dolayısıyla sararma oluyordu. Beyaz modelini mi kullanıyorsunuz? Glorious'da aynı durum yaşanır mı diye merak ediyorum.

Kablosuzu var bende, açıkçası beğenmedim desem yeridir. Maus ufak ve sol el tutuş için ayarlanmış gibi duruyor.. Kullandığım asus m3 maus ile aralarında bir fark hissedemedim sensör anlamında.

Superlight'ın beyaz versiyonlarında belli süre sonra terleme dolayısıyla sararma oluyordu. Beyaz modelini mi kullanıyorsunuz? Glorious'da aynı durum yaşanır mı diye merak ediyorum.
Elim fazla terlemiyor ve genelde cihazlarıma titiz bakarım, henüz öyle bir durum gözlemlemedim fakat kişiden kişiye ve kullanım senaryosuna göre değişiyorsa bilemiyorum. Güncel görüntüsü bu şekilde.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-23 at 11.23.38.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-23 at 11.23.38.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 125
  • WhatsApp Image 2024-01-23 at 11.23.38 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-23 at 11.23.38 (1).jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 130
Elim fazla terlemiyor ve genelde cihazlarıma titiz bakarım, henüz öyle bir durum gözlemlemedim fakat kişiden kişiye ve kullanım senaryosuna göre değişiyorsa bilemiyorum. Güncel görüntüsü bu şekilde.
Teşekkürler. Ben eli terleyen biriyim, aşırı da titiz değilim. Superlight’da beni üzmüştü bu durum. Ondan dolayı siyah olan modeli satın aldım. Beyaz modeli daha hoş ama, sizinkisi temizmiş.

Geri
Yukarı