Glorious Model O ile Redragon K552 Kumara alınır mı?

Bütçe
1000-1500

fairenchanted

Centipat
Daha fazla  
Selam, yakın zamanda alacağım bilgisayar için bir klavye ve mouse arayışındayım. Klavye olarak Redragon K552 kumara, mouse olarak ise Glorious Model O beyaz düşünüyorum. Nasıllardır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yakın zamanda alacağım bilgisayar için bir klavye ve mouse arayışındayım. Klavye olarak Redragon K552 kumara, mouse olarak ise Glorious Model O beyaz düşünüyorum. Nasıllardır acaba?

Fiyat olarak bilemem ama arkadaşımda Redragon K552 kumara kırmızı LED ışıklı vardı galiba bayağı memnundu sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Model o ise bence biraz pahalı denebilir zamanında 400 500 TL'lere kadar düşüyordu o zamanlar değerdi parasına şu an değeceğini düşünmüyorum.

glorious model o süperdir büyük ihtimalle mc için alıyorsun zaten tahmin edebiliyorum redragon klavye klavye kullanıyorum bende kaliteli güzel ama bu klavyenin eksileri var

-rgb değil
-num lock yok
-hot swappable değil(swichler değiştirebilme)

ama indirimde bulduysan alabilirsin mümkünse red swich al

Glorious Model O süperdir büyük ihtimalle MC için alıyorsun zaten tahmin edebiliyorum Redragon klavye klavye kullanıyorum bende kaliteli güzel ama bu klavyenin eksileri var.

-RGB değil.
-NumLock yok.
-Hot swappable değil(swichler değiştirebilme)

Ama indirimde bulduysan alabilirsin mümkünse red swich al.

Valorant vs oynayacağım aslında aklımda Rival 600 de var ama büyük ihtimal ile model o tercih edeceğim ayrıca Redragon K552‘nin RGB modelini buldum onu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı