Glorious Model O kablosuz alınır mı?

Bütçe
900

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Sizce alınır mı? Bir arkadaş önermişti Sosyal'den.

Bir arkadaş da altına böyle bir yorum bıraktı: Hocam mouse ilgimi çektiği için bir bakmak istedim az önce. Araştırdığımda farede pmw 3360 sensör olduğunu öğrendim. Yani 250 IPS 12000 DPI. 250 IPS sorun yaratmıyor mu oyunlarda? 220 IPS eski farem ile bazen çok hızlı çevirince kilitlenir kalırdı. Benzer bir sorun yaşadınız mı?

Önerdiğiniz bir model varsa, delikli olması önemli değil, daha önceden Rampage Fury Z Wireless modelini almayı düşünüyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce alınır mı? Bir arkadaş önermişti Sosyal'den.

Bir arkadaş da altına böyle bir yorum bıraktı: Hocam mouse ilgimi çektiği için bir bakmak istedim az önce. Araştırdığımda farede pmw 3360 sensör olduğunu öğrendim. Yani 250 IPS 12000 DPI. 250 IPS sorun yaratmıyor mu oyunlarda? 220 IPS eski farem ile bazen çok hızlı çevirince kilitlenir kalırdı. Benzer bir sorun yaşadınız mı?

Önerdiğiniz bir model varsa, delikli olması önemli değil, daha önceden Rampage Fury Z Wireless modelini almayı düşünüyordum.

Bütçenizi belirtirseniz daha yardımcı olabiliriz.

ben bunu kullanıyorum oyun için güzel bir mouse ama glorious hakkında pek bilgim yok.
Dostum LOD değeri hakkında bir bilgin var mı? Yüksek LOD değerine sahip kablosuz bir oyuncu faresi arıyorum. Genellikle düşük LOD değeri sevildiği için kendime uygununu bulamadım bir türlü. Sormak istedim.

Geri
Yukarı