Glorious Model O mu yoksa Glorious Model O- yani minus mu?

MahanN

Hectopat
Merhaba iyi günler bende SteelSeries Rival 3 vardı sattım şu anda onunla neredeyse aynı boyutta olan bir mouse bakıyorum farklı markalar modeller önermeyin Glorious Model O mu alayım yoksa Glorious Model O minus mu hangisi elime iyi gelir Rival 3 elime iyi geliyordu avuç içim 15-16 cm arası elim büyük değil yani.

Merhaba iyi günler bende SteelSeries Rival 3 vardı sattım şu anda onunla neredeyse aynı boyutta olan bir mouse bakıyorum farklı markalar modeller önermeyin Glorious Model O mu alayım yoksa Glorious Model O minus mu hangisi elime iyi gelir Rival 3 elime iyi geliyordu avuç içim 15-16 cm arası elim büyük değil yani.
O Mouse'lar çok kötü. Omron 20M ve 3360 vaadediyor o paraya. Çok saçma.

Model o elinize daha iyi oturacaktır. Minus biraz daha küçük kalıyor.

Arkadaşlar ben model D sevmiyorum bana Bloody A90'ı hatırlatıyor sevmiyorum sevmiyecemde Bloody A90 kullandım hiç sevmedim beğenmedim aynen ona benziyor yan tuşları da ona benziyor Bloody A90 razera da benziyor sevmiyorum.

Shape güzel değil ki model O'nun. Fingertip tutabiliyor bazıları sadece onun dışı çok çok küçük elli olmanız lazım tutabilmek için. Model D'nin shape ergo olduğundan daha iyi bari.

En son farem Rival 3'dü hangisi Rival 3 en yakın boyutaysa onu alacağım belirtirseniz sevinirim.

Model o minus, neden başka bir öneri istemiyorsunuz? Daha iyi seçenekler mevcut.

Tam uyar mı sizce elime bilemedim Rival 3 kullanıyordum minus güzel olacaksa alacağım zaten boyutları yakın gibi duruyor.

Model o elinize daha iyi oturacaktır. Minus biraz daha küçük kalıyor.
eminmisiniz diğer arkadaş model o minus demiş eski farem rival 3 ona yakın olması yeterli avuç içim 15cm

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben model D sevmiyorum bana Bloody A90'ı hatırlatıyor sevmiyorum sevmiyecemde Bloody A90 kullandım hiç sevmedim beğenmedim aynen ona benziyor yan tuşları da ona benziyor Bloody A90 razera da benziyor sevmiyorum.

En son farem Rival 3'dü hangisi Rival 3 en yakın boyutaysa onu alacağım belirtirseniz sevinirim.

Tam uyar mı sizce elime bilemedim Rival 3 kullanıyordum minus güzel olacaksa alacağım zaten boyutları yakın gibi duruyor.
Güzel durur ama bu bütçede daha iyileri varken alınmaz.

Geri
Yukarı