Glorious Model O vs Razer DeathAdder V2

Dersuu

Hectopat
Araştırmalarım sonucu bu iki mouse arasında kaldım. CS:GO, Battlefield, Minecraft vs. oynuyorum hangi fareyi almam gerek bilmiyorum.
Glorious Model O'nun fiyatı dav2'ye göre düşük sizce dav2'nin düşmesini beklemeli miyim?
Glorious Model O sizce uzun kullanımda sıkıntı çıkarır mı?

Elimin ölçüleri;
Boy: 17.
En: 8
Fareyi yarı claw ve palm grip arasında tutuyorum.

Deathadder donanım bakımından daha önde.Kablo olarak DAV2'de SplitFlex denilen ayakkabı bağcığı kadar hafif bir kablo kullanılmış.Glorious'un kablosunu bilmiyorum.Gloriosun önde olduğu tek konu ağırlık eğer hafif mouse arıyorsanız tam size göre.

Yeniden merhabalar. İkisi arasında kaldığım fareler arasından tercihimi Model O'dan yana kullandım ve ürün yaklaşık 3 haftadır elimde nereden başlayacağımı bilmiyorum fakat mükemmel bir mouse diyebilirim gerek tekerleği gerek tıklama hissiyatı beni son derece memnun bıraktı.
Eski fareme(G300s) göre şekil olarak daha değişik olduğu için ilk bir hafta tam kavrayamadım fakat artık tutuş şeklimin daha iyi oturduğu kesin. Hafiflikten korkan arkadaşlar var mıdır bilmiyorum ama beni hafif olması hiç etkilemedi. Son olarak alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum tabii bu fiyata başka ürünler de bulunabilir.

Yeniden merhabalar. İkisi arasında kaldığım fareler arasından tercihimi Model O'dan yana kullandım ve ürün yaklaşık 3 haftadır elimde nereden başlayacağımı bilmiyorum fakat mükemmel bir mouse diyebilirim gerek tekerleği gerek tıklama hissiyatı beni son derece memnun bıraktı.
Eski fareme(G300s) göre şekil olarak daha değişik olduğu için ilk bir hafta tam kavrayamadım fakat artık tutuş şeklimin daha iyi oturduğu kesin. Hafiflikten korkan arkadaşlar var mıdır bilmiyorum ama beni hafif olması hiç etkilemedi. Son olarak alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum tabii bu fiyata başka ürünler de bulunabilir.
Skatez konusunda üstün olduğu doğru, hayırlı olsun.

Güncel bir yorum bırakmak istedim. Selam.
Fareyi hala kullanıyorum ve kafasında soru işareti olan arkadaşlar varsa diye yazıyorum.
Hiçbir sıkıntı yok tıklamada, tekerlekte, ışıklarda, skatezlerde vs. aklınıza ne gelirse. Sadece ürünün yazılımına daha fazla ışık modu eklenebilirmiş gerçi onu da dosyalarina girip kodlar ile oynayarak belli bir yere kadar degistirebiliyorsunuz:)

Araştırmalarım sonucu bu iki mouse arasında kaldım. CS:GO, Battlefield, Minecraft vs. oynuyorum hangi fareyi almam gerek bilmiyorum.
Glorious Model O'nun fiyatı dav2'ye göre düşük sizce dav2'nin düşmesini beklemeli miyim?
Glorious Model O sizce uzun kullanımda sıkıntı çıkarır mı?

Elimin ölçüleri;
Boy: 17.
En: 8
Fareyi yarı claw ve palm grip arasında tutuyorum.

Hocam insanlar pmw 3360 ve üstünde fark olmadığını söylüyorlar yani buna bakılarak model o tercih etmeniz daha mantıklı çünkü skatezleri ve kablosu daha iyi ama biz yine de model o yerine haste öneririz veya ASUS TUF M4 Air.

Geri
Yukarı