Razer DeathAdder V2 vs Glorious Model D

Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Selamlar arkadaşlar, kendime yeni bir fare almak gibi bir hedefim var ve bu iki mouse arasında kaldım. Razer DeathAdder V2'yi zaten biliyorum çok iyi bir mouse, Glorious Model D de iyi bir model gibi görünüyor. Arada (Model D) siyah model için küçücük, beyaz modeli için 60 TL civarlarında bir fiyat farkı var. Arkadaşımda Model O var, palm tutuş için fena değildi açıkçası ama arkadaşım parmak ucu tutuş ile daha rahat kullanıyor. Teknik özellikleri bırakıyorum, bu işte aşırı usta değilim açıkçası. İşimi garantiye almak istiyorum. Yazılım, malzeme kalitesi, sağlamlık, kullanışlı olma gibi özellikler konusunda hangisi daha iyi? Boyutlar birbirine yakın açıkçası ikisi de elime oturur gibi. Teknik özellikleri de aşağı bırakıyorum kolaylık olsun. Umarım Technopat alemine bir yeni cevapsız konu kazandırmam :) şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar öncelikle Glorious Model D yi öneririm Deathadder V2 ile normalinde bir fark göremiyorum ama ikiside güzel güçlü bir mouse

Selamlar arkadaşlar, kendime yeni bir fare almak gibi bir hedefim var ve bu iki mouse arasında kaldım. Razer DeathAdder V2'yi zaten biliyorum çok iyi bir mouse, Glorious Model D de iyi bir model gibi görünüyor. Arada (Model D) siyah model için küçücük, beyaz modeli için 60 TL civarlarında bir fiyat farkı var. Arkadaşımda Model O var, palm tutuş için fena değildi açıkçası ama arkadaşım parmak ucu tutuş ile daha rahat kullanıyor. Teknik özellikleri bırakıyorum, bu işte aşırı usta değilim açıkçası. İşimi garantiye almak istiyorum. Yazılım, malzeme kalitesi, sağlamlık, kullanışlı olma gibi özellikler konusunda hangisi daha iyi? Boyutlar birbirine yakın açıkçası ikisi de elime oturur gibi. Teknik özellikleri de aşağı bırakıyorum kolaylık olsun. Umarım Technopat alemine bir yeni cevapsız konu kazandırmam :) şimdiden teşekkür ederim.

bir konuya daha değinmek istiyorum eğer minecraft oynuyorsanız model d de drag click yapabiliyorsunuz :mutlu:

İyi akşamlar öncelikle Glorious Model D'yi öneririm DeathAdder V2 ile normalinde bir fark göremiyorum ama ikisi de güzel güçlü bir mouse

DeathAdder V2'nin kablosu biraz daha iyi. Onun disinda cok fark yok arada.

Cevaplar için teşekkürler. Aradaki farka değecek bir şey yok ise Glorious Model D tercih edebilirim gibi duruyor. Aslında standart kullanıcılar için Glorious Model D iyi bir seçenek gibi duruyor.

Sizden bir isteğim daha olacak, bu konular hakkında tanıdığınız ve iyi dediğiniz hocalar varsa etiketleyebilir misiniz? Teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı