Glorious Model vs. Bloody A70 vs. Glorious Model D

Model O'nun double Click yapması dışında Minecraft için hiçbir avantajı yok :D

Aksine yapı kalitesi berbat olduğü için butterfly ve drag yapan biri için 1 yıl dayanır en fazla.
Olay da double click yaptığı için iyi olması zaten. Deathadder Chroma satılsa onu önerirdim, deathadder chroma bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi pvp mouse’udur bana ve çoğu kişiye göre.

Olay da double Click yaptığı için iyi olması zaten. DeathAdder Chroma satılsa onu önerirdim, DeathAdder Chroma bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi PvP mouse'udur bana ve çoğu kişiye göre.

Double Click bir avantaj değil hiledir. V2 ile butterfly yapıyorum ve double clickerları parçalamak çok kolay. Double Click'le oynayıp kendine skilled diyenden şüphe ederim. Elbette var ama double Click size skill kazandırmaz. Turnuvalarda double Click'e izin verilmiyor genellikle(bkz. BuckyTour) bu yüzden double Click'siz oynamayı öğrenmeli arkadaş.

Double Click bir avantaj değil hiledir. V2 ile butterfly yapıyorum ve double clickerları parçalamak çok kolay. Double Click'le oynayıp kendine skilled diyenden şüphe ederim. Elbette var ama double Click size skill kazandırmaz. Turnuvalarda double Click'e izin verilmiyor genellikle(bkz. BuckyTour) bu yüzden double Click'siz oynamayı öğrenmeli arkadaş.
Artık bilek gücüyle oynayan üst düzey biri kalmadı ki. Minemen top oyuncuları bile vape kullanıyor.

Artık bilek gücüyle oynayan üst düzey biri kalmadı ki. Minemen top oyuncuları bile vape kullanıyor.

Vape kullanan dediğin chromahearts ve ziblacking ve diğer iyi olmayan kişiler mi? Hile olmaları seni haklı kılmaz. Ve çok kişi var. 150 Ping'de Hypixel'de oynuyorsan double Click'le 20CPS'e ulaşıyosan daha kötü olur zaten Hitler register olmamaya başlar.

Vape kullanan dediğin chromahearts ve ziblacking ve diğer iyi olmayan kişiler mi? Hile olmaları seni haklı kılmaz. Ve çok kişi var. 150 Ping'de Hypixel'de oynuyorsan double Click'le 20CPS'e ulaşıyosan daha kötü olur zaten Hitler register olmamaya başlar.
Evet, chromahearts, ziblacking hatta minemanner bile vape kullanıyor. Eski pvp ortamı yok artık hocam. Double click şu anki oyuncular için çok önemli. Şu anki pvp de pvp değil aslında ama yapacak bir şey yok.

Evet, chromahearts, ziblacking hatta minemanner bile vape kullanıyor. Eski pvp ortamı yok artık hocam. Double click şu anki oyuncular için çok önemli. Şu anki pvp de pvp değil aslında ama yapacak bir şey yok.
Hayır değil. Cps hiçbir zaman skill olmadı. 12cps double click olmadan Hypixel Classic Duels 32.'sini kestim. İşte kanıtı:
unknown.png

Yüksek pingin varsa 15CPS'ten sonra Hitler register bile olmuyor çoğu. İyi w tap ve hit select yaparsan yüksek pingle çok kb almazsın.

Hayır değil. Cps hiçbir zaman skill olmadı. 12cps double click olmadan Hypixel Classic Duels 32.'sini kestim. İşte kanıtı:Eki Görüntüle 1473569
CPS şu an çok önemli. Girin minemen’e veya başka bir prac serverına, 12 cps ile ne kadar kolay combo tutturacaksınız, 17-18 cps ile ne kadar kolay combo tutturacaksınız.

CPS şu an çok önemli. Girin Minemen'e veya başka bir prac serverına, 12 CPS ile ne kadar kolay combo tutturacaksınız, 17-18 CPS ile ne kadar kolay combo tutturacaksınız.

Kolayca Sumo'da 70 ping ile yapabiliyorum. Senin sorunun :D. CPS önemli değil hiç de olmadı normal Click yapıp Prime olan rbw oyuncuları var. CPS önemli değil senin yaşadığın skill issue.

Geri
Yukarı